Rita Ora to "Becky", z którą romans miał mieć Jay Z? Beyonce milczy, ale na Instagramie Rity... To PRZYPADEK?!

Beyonce na najnowszym albumie śpiewa o zdradach Jaya Z. To fikcja czy opowieść o prawdziwych wydarzeniach?
Rita Ora była kochanką Jaya Z? Beyonce śpiewa o zdradach męża. To fikcja czy opowieść o prawdziwych wydarzeniach? Rita Ora znana jest z kilku hitów i związku z Calvinem Harrisem. DJ rozstał się z artystką z powodu jej zdrad, a piosenkarka nigdy nie ukrywała, że lubi się bawić i cieszy się powodzeniem u mężczyzn. Czyżby na liście jej podbojów był także Jay Z?! Choć nikt nigdy nie przyłapał ich razem poza oficjalnymi wyjściami, kiedy tylko Beyonce wydała nową płytę, pojawiły się domysły, kim może być owiana złą sławą "Becky with good hair". A tu wiele tropów prowadzi do Rity Ory, która sama podkręca plotki. Kilka godzin po wybuchu całej "afery", Ora pokazała na Instagramie dosyć dziwne zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim w biustonoszu z wzorem cytryny. Przypadek? Mało kto w to wierzy. Przecież tytuł płyty Bey to "Lemonade". Do tego na jej szyi znalazł się wisiorek, który przypomina literę "J" (jak Jay Z, oczywiście). To nie pierwszy raz, kiedy Rita ma na sobie ów wisiorek. Normalnie bardziej przypomina on literę "r", od której zaczyna się przecież jej imię. Niektórzy twierdzą, że specjalnie przestawiła zawieszkę tak, by wyglądała jak "J". Piosenkarka szybko usunęła fotografię. Może uznała, że takie "kpiny" są w złym guście, a może po prostu przestraszyła ją ilość internautów, którzy niezbyt przychylnie odnosili się do fotki. Bielizna to nie jedyny trop. Jak podają zagraniczne media, Ora ma wśród znajomych ksywkę... Becky. I na tym wcale nie kończą się ślady, które prowadzą wprost do niej. Wczoraj Rita pojawiła się "na mieście" w czerwonej sukience z napisami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że taką samą kreację od Gucciego w teledysku ma na sobie właśnie Beyonce! Piosenkarka wstawiła też kolejne zdjęcie. Tym razem był to plakat z filmu, który opowiada o żonie próbującej zatrzymać przy sobie męża. Jeśli myślicie, że Rita potwierdziła, że jest kochanką Jaya, nadal nie możecie mieć pewności. Na koniec, w odpowiedzi na setki komentarzy oburzonych fanów Beyonce, napisała, że nigdy nie miała romansu z mężem gwiazdy. Wierzycie w przypadki? Ktoś tu chyba lubi bawić się w kotka i myszkę z mediami i fanami Queen Bey. A sama Beyonce? Album "o zdradach" wydała w wytwórni męża, a zyski z tekstów o złamanym sercu czerpie nie tylko ona, ale i sam Jay. I komu tu wierzyć?!

Rita Ora znana jest z kilku hitów i związku z Calvinem Harrisem. DJ rozstał się z nią z powodu jej zdrad, a piosenkarka nigdy nie ukrywała, że lubi się bawić i cieszy się powodzeniem u mężczyzn. Czyżby na liście jej podbojów był Jay Z?! Choć nikt nigdy nie przyłapał ich razem poza oficjalnymi wyjściami, kiedy tylko Beyonce wydała nową płytę, pojawiły się domysły, kim może być owiana złą sławą "Becky with good hair". A tu wiele tropów prowadzi do Rity Ory, która sama podkręca plotki.

Kilka godzin po wybuchu całej "afery", Ora pokazała na Instagramie zdjęcie. Co ma na sobie? Biustonosz z wzorem cytryny. Przypadek? Mało kto w to wierzy, przecież tytuł płyty Bey to "Lemonade". Do tego na jej szyi znajduje się wisiorek, który przypomina literę "J" (jak Jay Z, oczywiście). To nie pierwszy raz, kiedy Rita ma na sobie ów wisiorek. Normalnie bardziej przypomina on literę "r", od której zaczyna się przecież jej imię. Niektórzy twierdzą, że specjalnie przestawiła zawieszkę tak, by wyglądała jak "J".

Rita Ora: Becky With The Good Hair! . . By now you've heard all about Beyonce's album and all the name calling that followed. Well, if you're #beyhive , then know that Rachel Roy is not "Becky with the good hair!" And no that does not exclude the possibility of Jay messing with Rachel; it just means Rachel is not as important to Jay Z as she'd like to think. . . Rita Ora is more likely to be Becky! And her picture points us in her direction. In this snapchat clip which she has deleted, Rita dons a yellow bikini embellished with lemons! Guess whose album is named lemonade? And if you think that pendant was not intentionally flipped to look like a "J" maybe you need lesson 101 on how sidechicks roll! I don't see a twist in that chain. Rita knew what Bey's album would be called. The clues are too loud and one too many to be coincidence! . . There is a possibility that Jay is indeed in love with Rita and the bish knows her power. Too bad... Cos there aint gonna be two queen Beys! Over to you Beyhive. #lemonade #beyonce #jayz #ritaora #rachelroy #rihanna #bey #queenbey

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika THE TEA ROOM NAIJA (@thetearoomnaija)

 

Piosenkarka szybko usunęła fotografię. Może uznała, że takie "kpiny" są w złym guście, a może po prostu przestraszyła ją ilość internautów, którzy niezbyt przychylnie odnosili się do fotki. Ta bielizna to nie jedyny trop. Jak podają zagraniczne media, Ora ma wśród znajomych ksywkę... Becky. I na tym wcale nie kończą się ślady, które prowadzą wprost do niej.

Wczoraj Rita pojawiła się "na mieście" w czerwonej sukience z napisami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że taką samą kreację od Gucciego w teledysku ma na sobie właśnie Beyonce!

 

Rita Ora Splash News / Splash News/EAST NEWS

Beyonce Youtube.com/screen

 

Piosenkarka wstawiła też kolejne zdjęcie. Tym razem to plakat z filmu, który opowiada o żonie próbującej zatrzymać przy sobie męża.

 

Plakat filmu mat.prasowe

 

Jeśli myślicie, że Rita potwierdziła, że jest kochanką Jaya, nadal nie możecie mieć pewności. Na koniec, w odpowiedzi na setki komentarzy oburzonych fanów Beyonce, napisała, że nigdy nie miała romansu z mężem gwiazdy.

 

Rita Ora Twitter.com/Rita Ora

 

Wierzycie w przypadki? Pewnie nie bardzo. Ale ktoś tu chyba lubi bawić się w kotka i myszkę z mediami i fanami Queen Bey. A sama Beyonce? Album "o zdradach" wydała w wytwórni męża, a zyski z tekstów o złamanym sercu czerpie nie tylko ona, ale i Jay. I w co tu wierzyć?!

 

 

JM