Fejkowe konto Agaty Dudy na Twitterze. Ale pojawia się tam ciekawa rzecz. Zdjęcie z PRZESZŁOŚCI

Agata Duda na zdjęciu z lat młodości wygląda niemal jak siostra swojej córki, Kingi Dudy.
Fejkowe konto Agaty Dudy Agata Duda na zdjęciu z lat młodości wygląda niemal jak siostra swojej córki. Agata Duda, w przeciwieństwie do swojego męża, nie ma konta w żadnym z serwisów społecznościowych. Na Twitterze jest fikcyjne konto pierwszej damy. Agata Duda, w przeciwieństwie do swojego męża, Andrzeja Dudy, nie ma konta w żadnym z serwisów społecznościowych. Jest jednak na Twitterze fikcyjne konto pierwszej damy, a także profil na bieżąco monitorujący jej aktywność publiczną. I właśnie na tym drugim pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy sprzed lat zestawione ze współczesnym zdjęciem jej córki, Kingi Dudy. "Pierwsza Dama Agata Duda w młodości i jej córka Kinga. Niesamowite podobieństwo! Prawie jak dwie krople wody" - głosi podpis pod zdjęciem. Jak widać, nie ma w tym krzty przesady. Gdyby nie świadomość, że daty zrobienia obu zdjęć są od siebie odległe, można by pomyśleć, że patrzymy na bliźniaczki.

Agata Duda, w przeciwieństwie do swojego męża, Andrzeja Dudy, nie ma konta w żadnym z serwisów społecznościowych. Jest jednak na Twitterze fikcyjne konto pierwszej damy, a także profil na bieżąco monitorujący jej aktywność publiczną. I właśnie na tym drugim pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy sprzed lat zestawione ze współczesnym zdjęciem jej córki, Kingi Dudy.

Pierwsza Dama Agata Duda w młodości i jej córka Kinga. Niesamowite podobieństwo! Prawie jak dwie krople wody - głosi podpis pod zdjęciem.

Jak widać, nie ma w tym krzty przesady. Gdyby nie świadomość, że daty zrobienia obu zdjęć są od siebie odległe, można by pomyśleć, że patrzymy na bliźniaczki.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS