PRZEPIĘKNA (serio!) córka Ewy Wachowicz. Nie jest podobna do mamy. I jakie ma włosy!

W środowym odcinku "Top Chef" w roli jurora zobaczymy 15-letnią córkę Ewy Wachowicz, Olę. Dziewczyna nie jest podobna do mamy, ale zdecydowanie jest równie piękna.

Ewa Wachowicz bardzo chroni prywatność swojej rodziny. Jej córka Ola ma już 15 lat, a w mediach do tej pory praktycznie się nie pojawiała. Wyjątek zrobiła w 2010 roku, kiedy to córka towarzyszyła jej na jednym z wyjazdów. Dziś Aleksandra Osuchowska ma już 15 i wyrasta na przepiękną kobietę. Razem z mamą wzięła udział w nagraniach do półfinałowego odcinka "Top Chefa".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ola jest uczennicą gimnazjum i jak udało nam się dowiedzieć, jest uzdolniona plastycznie. Piękna mama ma jednak jeszcze jeden powód do dumy - Ola odziedziczyła po niej zamiłowanie do gotowania. Stąd właśnie decyzja o udziale w programie.

Jakiś czas temu Wachowicz wyznała w rozmowie z "Show", że Oli nie ciągnie do świata show-biznesu. Co więcej, nie chwali się rówieśnikom, kim jest jej mama i że pewnie dobrze znają ją z telewizji.

Ma swój własny, normalny świat. Ostatnio chłopak z równoległej klasy dowiedział się, że jestem jej mamą. "Mamo, on mi zrobił obciach, bo zaczął o tym przy wszystkich mówić" - powiedziała gwiazda.

Córka Wachowicz nie jest do niej za bardzo podobna, ale zdecydowanie jest prześliczna! Szczególny zachwyt wzbudziły w nas jej piękne, długie, błyszczące włosy.

Olę w "Top Chefie" zobaczymy już w środę 27 kwietnia o godzinie 20:40 w Polsacie!

AB