Anna Kalczyńska nie jest jedyną gwiazdą w swojej rodzinie. Ma też BARDZO ZNANYCH rodziców! Kim są?

Anna Kalczyńska, odkąd zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Jolantę Pieńkowską, zdobyła dużą popularność. Okazuje się jednak, że nie jest pierwszą gwiazdą w swojej rodzinie.
Znani Kalczyńscy Anna Kalczyńska nie jest jedyną gwiazdą w swojej rodzinie. Anna Kalczyńska nie jest jedyną znaną postacią ze swojej rodziny. Jej rodzice to Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński - znana przed laty aktorska para. Anna Kalczyńska, choć w telewizji pracuje od 2002 roku, to dopiero od niedawna zyskała dużą popularność, a wszystko dzięki dołączeniu do ekipy programu "Dzień Dobry TVN". Okazuje się jednak, że choć dziennikarka znana jest teraz milionom widzów porannego show, to nie jest jedyną gwiazdą w swojej rodzinie! Rodzice Kalczyńskiej też są bowiem bardzo znani: to Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, aktorska para, do której należały przed laty polskie ekrany. Rowicka to znana aktorka teatralna, która największą popularność znalazła jednak w telewizji, gdy wcieliła się w rolę Ewy Talar w kultowym serialu "Dom". Mama Anny Kalczyńskiej ma też na koncie wiele innych ról w najpopularniejszych polskich serialach, jak "Na Dobre i Na Złe", "Samo Życie" czy "Kryminalnych". Krzysztof Kalczyński też jest uznanym aktorem teatralnym, związanym ze scenami w Gdańsku i Warszawie. Rodzice współprowadzącej "Dzień Dobry TVN" nadal czasem pojawiają się na salonach, ale większość czasu poświęcają teraz przede wszystkim na odpoczynek i opiekę nad wnukami. Zarówno Anna Kalczyńska, jak i jej brat Filip, mają bowiem po trójce pociech.

Anna Kalczyńska, choć w telewizji pracuje od 202 roku, to dopiero od niedawna zyskała dużą popularność, a wszystko dzięki dołączeniu do ekipy programu "Dzień Dobry TVN".

Okazuje się jednak, że choć dziennikarka znana jest teraz milionom widzów porannego show, to nie jest jedyną gwiazdą w swojej rodzinie!

Rodzice Kalczyńskiej też są bowiem bardzo znani: to Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, aktorska para, do której należały przed laty polskie ekrany.

Rowicka to znana aktorka teatralna, która największą popularność znalazła jednak w telewizji, gdy wcieliła się w rolę Ewy Talar w kultowym serialu "Dom". Mama Anny Kalczyńskiej ma też na koncie wiele innych ról w najpopularniejszych polskich serialach, jak "Na Dobre i Na Złe", "Samo Życie" czy "Kryminalnych".

Krzysztof Kalczyński też jest uznanym aktorem teatralnym, związanym ze scenami w Gdańsku i Warszawie.

Rodzice współprowadzącej "Dzień Dobry TVN" nadal czasem pojawiają się na salonach, ale większość czasu poświęcają teraz przede wszystkim na odpoczynek i opiekę nad wnukami. Zarówno Anna Kalczyńska, jak i jej brat Filip, mają bowiem po trójce pociech.

 

IN