Tom Hanks jest ciężko chory. "In Touch": Bardzo cierpi, nie może normalnie chodzić ani funkcjonować

Tom Hanks od lat cierpi na cukrzycę. Teraz jednak, jak twierdzi magazyn "In Touch", stan zdrowia aktora znacznie się pogorszył.

Tom Hanks ma zdiagnozowaną cukrzycę typu 2. Magazyn "In Touch", powołując się na swoich informatorów twierdzi, że aktor, żeby radzić sobie z bólem, musi brać lekarstwa kilka razy dziennie.

Obecnie bardzo cierpi, nie może normalnie chodzić ani funkcjonować - czytamy na stronie serwisu.

Czytamy również, że Tom Hanks stara się ukrywać swoją chorobę, i kiedy czuje się gorzej, w ogóle nie wychodzi z domu. Problemem jest jednak dieta, ponieważ aktor nie jest zbyt skory do przestrzegania zaleceń żywieniowych.

Lekarz polecił Tomowi odstawienie czerwonego mięsa, alkoholu, kofeiny i cukru.

Niestety, o ile tom Hanks nie pije alkoholu, to nie potrafi odmówić sobie czerwonego mięsa i kawy, a przede wszystkim - czekolady.

Informator dodaje też, że aktor za wszelką cenę usiłuje normalnie żyć pomimo bólu. Chociaż publicznie udaje, że nic się nie stało, to w domu, z dala od ludzi, bardzo cierpi.

JZ

Więcej o:
Komentarze (72)
Tom Hanks jest ciężko chory. "In Touch": Bardzo cierpi, nie może normalnie chodzić ani funkcjonować
Zaloguj się
 • jawanda

  Oceniono 11 razy 9

  Przykra wiadomość.

 • Gość: fg

  Oceniono 5 razy 3

  brednie, z jego kasą i lekami cukrzycę II spokojnie moze kontrolowac a te bzdety o kawie i czerwonym miesie....komedia...

 • Gość: spectator_zm

  Oceniono 4 razy 2

  Gdyby dzisiaj przyszło mu zagrać w "Filadelfii", to nie musiałby już korzystać z usług charakteryzatora.
  A tak na poważnie, przykra sprawa, ale z cukrzycą nie ma żartów i tylko ścisła kontrola i przestrzeganie zaleceń diabetologów pozwala normalnie żyć. Musi odstawić "krwiste" jeśli chce jeszcze trochę pożyć...

 • Gość: Lila

  Oceniono 3 razy 1

  jakaś durna plota, widać od razu

 • loginx

  Oceniono 3 razy 1

  Wszystkie filmy z tym aktorem - poprostu wspaniale.. Trzymaj sie Tom i przestrzegaj diete! Akurat problem z kawa rozumiem, bo ja tez uwielbiam dobra kawe.. Wspolczuje! Wiem, jak sie czujesz, jak 3 dni pod rzad nie wypijesz ale musisz byc silny..

  Kochamy Cie, zdrowiej i wracaj do nas do kina..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX