"SE": Andrzej Grabowski rozwodzi się z Anitą Kruszewską. "Trochę zapomniał o niej". Do problemów doszła choroba

"Andrzej Grabowski rozwodzi się" - ta wiadomość szybko obiegła polskie media. Według "SE" kłopoty w małżeństwie z Anitą Kruszewską zaczęły się już w zeszłym roku.
Grabowski rozwodzi się "Andrzej Grabowski rozwodzi się" - ta wiadomość szybko obiegła polskie media. Andrzej Grabowski wziął ślub z młodszą od siebie o 18 lat Anitą Kruszewską siedem lat temu, po dwóch latach znajomości. Para często razem pojawiała się na salonach, choć ostatnio wycofali się z życia publicznego. Kruszewska zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła dwa udary mózgu. Jak podaje "Super Express" żona Grabowskiego miała mieć za złe mężowi, że nie poświęcał jej wówczas dość uwagi. Skutkiem tych kłopotów jest pozew, który miała złożyć właśnie Kruszewska. Nie chcę tego publicznie komentować, w mojej sytuacji nie mogę się denerwować. Trzeci udar byłby tragedią - powiedziała "SE" Kruszewska. Tabloid dodał także do relacji znajomych pary, którzy utrzymują, że problemy w ich związku wiążą się z problemami ze zdrowiem Kruszewskiej. Trochę zapomniał o Anicie i nie opiekował się nią, kiedy przeszła udary. Została z tym wszystkim całkiem sama. Papiery zostały złożone w sądzie, oboje czekają na termin pierwszej rozprawy, nie będzie tutaj szarpaniny - zdradza informator tabloidu. - Anita chce jak najszybciej zamknąć temat, by się nie denerwować, bo grozi jej trzeci udar, a wiadomo, ten jest najgorszy. Na pewno rozwiodą się jeszcze w tym roku. Co innego Kruszewska mówiła sama w zeszłym roku, kiedy to skomentowała swój stan zdrowia: Odwiedzał mnie w szpitalu, gotował obiadki. Przywoził owoce. To było bardzo miłe i słodkie. Andrzej dba o mnie i to bardzo. Teraz muszę uważać na siebie, nie mogę się nagrzewać i być na słońcu, więc w tym roku wspólne wakacje odpadają. Już się czuję dobrze, chociaż jestem ograniczona ruchowo - opowiadała Kruszewska w "Super Expressie". Andrzej Grabowski był już raz żonaty z aktorką Anną Tomaszewską. Małżeństwo nie przetrwało i para rozwiodła się. Mają dwie córki: Zuzannę (ur. 1983 r.) oraz Katarzynę (ur. 1991 r.).

Andrzej Grabowski wziął ślub z młodszą od siebie o 18 lat Anitą Kruszewską siedem lat temu, po dwóch latach znajomości. Para często razem pojawiała się na salonach, choć ostatnio wycofali się z życia publicznego. Kruszewska zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła dwa udary mózgu. Jak podaje "Super Express" żona Grabowskiego miała mieć za złe mężowi, że nie poświęcał jej wówczas dość uwagi. Skutkiem tych kłopotów jest pozew, który miała złożyć właśnie Kruszewska.

Nie chcę tego publicznie komentować, w mojej sytuacji nie mogę się denerwować. Trzeci udar byłby tragedią - powiedziała "SE" Kruszewska.

Tabloid dodał także do relacji znajomych pary, którzy utrzymują, że problemy w ich związku wiążą się z problemami ze zdrowiem Kruszewskiej.

Trochę zapomniał o Anicie i nie opiekował się nią, kiedy przeszła udary. Została z tym wszystkim całkiem sama. Papiery zostały złożone w sądzie, oboje czekają na termin pierwszej rozprawy, nie będzie tutaj szarpaniny - zdradza informator tabloidu. - Anita chce jak najszybciej zamknąć temat, by się nie denerwować, bo grozi jej trzeci udar, a wiadomo, ten jest najgorszy. Na pewno rozwiodą się jeszcze w tym roku.

Co innego Kruszewska mówiła sama w zeszłym roku, kiedy to skomentowała swój stan zdrowia:

Odwiedzał mnie w szpitalu, gotował obiadki. Przywoził owoce. To było bardzo miłe i słodkie. Andrzej dba o mnie i to bardzo. Teraz muszę uważać na siebie, nie mogę się nagrzewać i być na słońcu, więc w tym roku wspólne wakacje odpadają. Już się czuję dobrze, chociaż jestem ograniczona ruchowo - opowiadała Kruszewska w "Super Expressie"

Andrzej Grabowski był już raz żonaty z aktorką Anną Tomaszewską. Małżeństwo nie przetrwało i para rozwiodła się. Mają dwie córki: Zuzannę (ur. 1983 r.) oraz Katarzynę (ur. 1991 r.).

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (15)
"SE": Andrzej Grabowski rozwodzi się z Anitą Kruszewską. "Trochę zapomniał o niej". Do problemów doszła choroba
Zaloguj się
 • Gość: Rosario

  Oceniono 8 razy 4

  Na dobre i na złe, w doli i niedoli...
  Kpina z instytucji małżeństwa.

 • tetradrachma

  Oceniono 4 razy 2

  Polskij polityk polskij aktor adnoj ch.... Ani sawsiem swołoczi.

 • Gość: hhhhhhhhhhhhhh

  Oceniono 6 razy 2

  tylko w polsce zolnierzy przekletych miec babe 20 lat mlodsza i jej nie uszanowac , facet z taka maska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBRZYD !

 • Gość: aran

  Oceniono 1 raz 1

  To jest "wybitny" aktor. żadną chałturą nie pogardzi. Aby tylko garnąć kapuchę.

 • zibi2050

  Oceniono 1 raz 1

  Oj Ferdek, Ferdek, puknij się w tą " łysą pałę ".!

 • Gość: Wara

  0

  Ale taka stara i chora, komu jest potrzebna. Gdyby zamiast feministek i lewactwa był katolicyzm i honor to zupełnie co innego. Ale artyści i "autorytety" to prawie wyłącznie takie lewactwo

 • Gość: Marian Pażdżioch

  Oceniono 6 razy 0

  Panie Ferdku tylko Halinka wierna i wybacza wszystko takiemu pijakowi i lewarowi jak pan.

 • Gość: Ula

  Oceniono 7 razy -1

  Pani Anita chyba kombinuję jak wyciągnąć kasę. Jeszcze rok temu twierdziła, że mąż się nią doskonale zaopiekował a jak przychodzi do rozwodu to nagle wychodzi na jaw zupełnie co innego. Cios poniżej pasa ale kasa z człowiekiem potrafi zrobić wszystko.

 • do_podziwu

  Oceniono 5 razy -1

  Jak podaje "Super Express" żona Grabowskiego miała mieć za złe mężowi, że nie poświęcał jej wówczas dość uwagi.

  Odwiedzał mnie w szpitalu, gotował obiadki. Przywoził owoce. To było bardzo miłe i słodkie. Andrzej dba o mnie i to bardzo. - opowiadała Kruszewska w "Super Expressie"

  Ktos hahaha powinien sie zdecydowac jak bylo - Super Express lub ....Kruszewska -:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX