Anna Kalczyńska skończyła 40 lat! Jak wyglądały jej urodziny? "Wezmę to z rozbiegu. Odlot"

Anna Kalczyńska wczoraj świętowała swoje 40-te urodziny. Prowadząca "Dzień dobry TVN" opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z tego wyjątkowego dnia.
Kalczyńska skończyła 40 lat! Anna Kalczyńska wczoraj świętowała swoje 40-te urodziny. Anna Kalczyńska swoją 40-tkę celebrowała z przyjaciółmi. Jeszcze kilka lat temu wybrała się na krótki urlop do Grecji, a urodzinową imprezę spędziła w Polsce. Już dzień wcześniej otrzymała prezenty w postaci kilku bukietów kwiatów. Na Instagramie zamieściła krótką, urodzinową fotorelację. Fani dziennikarki w komentarzach składali urodzinowe życzenia. Pod wrażeniem były zwłaszcza fanki, które z trudem uwierzyły, że Kalczyńska ma już 40-tkę. Chciałabym wyglądać jak Pani w tym wieku! Zdrowia i spełnienia marzeń.

Anna Kalczyńska swoją 40-tkę celebrowała z przyjaciółmi. Jeszcze kilka lat temu wybrała się na krótki urlop do Grecji, a urodzinową imprezę spędziła w Polsce. Już dzień wcześniej otrzymała prezenty w postaci kilku bukietów kwiatów. Na Instagramie zamieściła krótką, urodzinową fotorelację.

Let's celebrate! #39,99 #wezmętozrozbiegu - podpisała zdjęcie.

Natomiast w dniu imprezy, opublikowała selfie z przyjaciółkami oraz z mnóstwem kolorowych balonów.

About last night... #40 #odlot - napisała.

About last night..#40 #odlot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 

About last night..#40 #odlot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z URODZIN >>

Fani dziennikarki w komentarzach składali urodzinowe życzenia. Pod wrażeniem były zwłaszcza fanki, które z trudem uwierzyły, że Kalczyńska ma już 40-tkę.

Chyba 29,99!! Chciałabym wyglądać jak Pani w tym wieku! Zdrowia i spełnienia marzeń Pani @annakalczynskam
Przepięknie Pani wygląda.

Trudno nie przyznać racji. Dziennikarka wyglądała naprawdę promiennie! Przyłączamy się do życzeń - wszystkiego najlepszego :)

 

 

KS