Beyonce wydaje "Lemonade". Sieć szaleje. Zgadnijcie, co robi Kim Kardashian. Fani: Zamknij się!

Fani Beyonce doczekali się premiery nowego projektu artystki "Lemonade". Kim Kardashian zaledwie kilka minut po jego premierze, opublikowała na Twitterze kilkanaście prowokacyjnych zdjęć.
Beyonce wydaje "Lemonade Fani Beyonce doczekali się premiery nowego projektu artystki "Lemonade". Kilka dni temu Beyonce zapowiedziała premierę nowego projektu "Lemonade". Piosenkarka na początku nie zdradzała zbyt wielu szczegółów. Można było jedynie się domyślać, co kryje się za tajemniczym tytułem. Wszystko miało się wyjaśnić w dniu premiery filmu, na kanale HBO. Gdy opublikowała na Instagramie trailer, znowu zrobiło się głośnio o królowej r'n'b. Zarówno media, jak i fani z niecierpliwością czekali aby zobaczyć efekt jej pracy. Okazało się, że tajemniczy projekt Bey to tzw. "album wizualny", który zawiera teledyski-rozdziały o takich tytułach jak "Intuicja", "Zaprzeczenie", "Apatia" czy "Zmartwychwstanie". Na nowy krążek artystki czekało wielu fanów. Piosenkarka przesunęła premierę swojej płyty m.in. ze względu na powrót Adele. Zapewne domyślacie się, taki rozgłos nie spodobał się zwłaszcza Kim Kardashian, która nigdy nie ukrywała, że chce być tak popularna jak Beyonce. Na swoim Twitterze opublikowała kilkanaście zdjęć. I to w kilka minut po premierze albumu Bey. Przypadek? W żadnym wypadku. Mogliśmy zobaczyć prowokacyjne selfie z Kanye Westem, zdjęcia jej koleżanek, wyeksponowane biusty, nogi i pośladki. Wszystkie fotografie były podpisane zaledwie numerem, bez żadnego dodatkowego komentarza. Reakcja internautów oraz mediów była jednoznaczna. Kardashian chciała przyćmić Beyonce. Wiele osób uważa, że Kim Kardashian próbowała skraść show w dniu premiery "Lemonade". Dlaczego Kim, dlaczego? - napisali dziennikarze Buzzfeed. Nie dzisiaj Kim, nie dzisiaj - krótko skomentowali całe zamieszanie dziennikarze "Elle". Na wpisy celebrytki ostro zareagowali fani. Swój niesmak wyrazili w komentarzach. - Kim, nie teraz! I tak wciąż mówimy o #Lemonade - oburzyła się internautka.

Kilka dni temu Beyonce zapowiedziała premierę nowego projektu "Lemonade". Piosenkarka na początku nie zdradzała zbyt wielu szczegółów. Można było jedynie się domyślać, co kryje się za tajemniczym tytułem. Wszystko miało się wyjaśnić w dniu premiery filmu, na kanale HBO. Gdy opublikowała na Instagramie trailer, znowu zrobiło się głośnio o królowej r'n'b. Zarówno media, jak i fani z niecierpliwością czekali aby zobaczyć efekt jej pracy. Okazało się, że tajemniczy projekt Bey to tzw. "album wizualny", który zawiera teledyski-rozdziały o takich tytułach jak "Intuicja", "Zaprzeczenie", "Apatia" czy "Zmartwychwstanie".

#LEMONADE premieres on 4.23  9ET | 6PT HBO

Film zamieszczony przez użytkownika Beyoncé (@beyonce)

Album jest już dostępny w sieci. Można go nabyć w serwisie Tidal.

 

 

Na nowy krążek artystki czekało wielu fanów. Piosenkarka przesunęła premierę swojej płyty m.in. ze względu na powrót Adele. Zapewne domyślacie się, taki rozgłos nie spodobał się zwłaszcza Kim Kardashian, która nigdy nie ukrywała, że chce być tak popularna jak Beyonce. Na swoim Twitterze opublikowała kilkanaście zdjęć. I to w kilka minut po premierze albumu Bey. Przypadek? W żadnym wypadku. Mogliśmy zobaczyć prowokacyjne selfie z Kanye Westem, zdjęcia jej koleżanek, wyeksponowane biusty, nogi i pośladki. Wszystkie fotografie były podpisane zaledwie numerem, bez żadnego dodatkowego komentarza.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KIM >>


Reakcja internautów oraz mediów była jednoznaczna. Kardashian chciała przyćmić Beyonce.

Wiele osób uważa, że Kim Kardashian próbowała skraść show w dniu premiery "Lemonade". Dlaczego Kim, dlaczego? - napisali dziennikarze Buzzfeed.
Nie dzisiaj Kim, nie dzisiaj - krótko skomentowali całe zamieszanie dziennikarze "Elle".


Na wpisy celebrytki ostro zareagowali fani. Swój niesmak wyrazili w komentarzach.
 

Kim, nie teraz! I tak wciąż mówimy o #Lemonade - oburzyła się internautka.Zamknij się Kim, to nie jest twój moment!

 

@KimKardashian kup "Lemonade"

Zapewne Kardashian nie spodziewała się takiej fali hejtu. Została wręcz "zaspamowana" hashtagami #lemonade, emotikonami cytryn. Została także bohaterką mema. Jeden z internautów przerobił zdjęcie Kim - zasłonił jej twarz cytryną.

 


 
Można by rzec, że Kardashian zrobiła Beyonce przysługę. O jej albumie mówią w zasadzie wszyscy fani muzyki. Pojawiło się już ponad milion (!) tweetów na temat "Lemonade".

Widzieliście już film "Lemonade"?

 

KS