Taniec z Gwiazdami. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut w IDENTYCZNYCH butach. Reszta stylizacji? Mini Hyży LEDWO zakryła pupę, ale czy "wygrała"?

Taniec z Gwiazdami to nie tylko gwiazdy i tancerze, ale też piękne prowadzące. Która tym razem wyglądala lepiej?

Taniec z Gwiazdami nie przestaje dostarczać nam emocji i wrażeń estetycznych ;) W tej edycji możemy oglądać nową prowadzącą - Paulinę Sykut, która słynie z doskonałego stylu. W sobotnim odcinku zarówno ona, jak i Agnieszka Hyży postawiły na śliczne, złote sandały na szpilce. Sykut dobrała do nich czarną kreację marki Bizuu, a Hyży mini, która odsłoniła jej niesamowite nogi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Która z nich prezentowała się Waszym zdaniem lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie.

JM

Która z prowadzących wyglądała lepiej?
Więcej o:
Komentarze (6)
Taniec z Gwiazdami. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut w IDENTYCZNYCH butach. Reszta stylizacji? Mini Hyży LEDWO zakryła pupę, ale czy "wygrała"?
Zaloguj się
 • Gość: Benek

  Oceniono 1 raz 1

  Te wg was "piękne gwiazdy" to nic innego jak pospolite celebrytki. Popielewicz, brzydka, Sykut ma problemy z właściwym zachowaniem. Za wszelką cenę stara się skupić uwagę na sobie. Najwyższy czas odesłać te panie na zasłużoną emeryturę.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  no foki do łupania i tyle -preżą sie mizdrza a łby puste jak bebenek.

 • Gość: Marek

  0

  Pani Agnieszka jak zawsze pięknie i super sexownie.Zjawiskowa kobieta !!!

 • Gość: laleczka

  0

  dwa koszmarony

 • Gość: Marysia

  0

  I cóż podziwiać..jedna ogromna ilość namarszczonego materiału i żyły na nodze a druga makijaż kilka warstw i pomarszczona sukienka. Sykut jest już wszędzie, niedługo wyskoczy z płatków śniadaniowych....

 • Gość: wawiak57

  0

  Sensacja. Może majtki też miały takie same.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX