"Seks w wielkim mieście". Serialowa Charlotte zniknęła z mediów. Gdy pokazała się na ściance... Nie tego się spodziewaliśmy

Kristin Davis pierwszy raz od dawna pojawiła się na oficjalnej imprezie. Jak dziś wygląda odtwórczyni roli Charlotte z kultowego "Seksu w wielkim mieście"?

"Seks w wielkim mieście" był niekwestionowanym hitem, ale nie wszystkim aktorkom zapewnił spektakularny sukces. Kristin Davis znana z roli Charlotte po zakończeniu emisji serialu wystąpiła jeszcze w kilku mniej znanych produkcjach, ale wielka kariera nie była jej pisana. Aktorka rzadko gra i równie rzadko pokazuje się publicznie, ale w czwartek zrobiła wyjątek. Davis pojawiła się na otwarciu galerii zdjęć "Refugee". Jak się zaprezentowała?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Biorąc pod uwagę, że aktorka w tym roku skończyła 51 lat, wyglądała naprawdę dobrze. Dla nas najważniejsze jest to, że Davis wygląda bardzo naturalnie i - co wcale nie jest takie oczywiste - wciąż przypomina siebie. Kurze łapki, zmarszczki - to wszystko tylko dodaje jej uroku. O niewielu gwiazdach można to dziś powiedzieć.

A jakie jest Wasze zdanie?

WJ

Więcej o:
Komentarze (7)
"Seks w wielkim mieście". Serialowa Charlotte zniknęła z mediów. Gdy pokazała się na ściance... Nie tego się spodziewaliśmy
Zaloguj się
 • Gość: becia

  Oceniono 3 razy 3

  super wygląda!tak trzymać!

 • ilenka50

  Oceniono 2 razy 2

  A czego się spodziewaliście?

 • Gość: glebogryzarka

  Oceniono 2 razy 2

  Jak dobrze, że nie poszła w żadne botoksy, naciągania itp. Może wtedy i miałaby twarz gładziutką jak pupcia noworodka, ale straciłaby swoje rysy twarzy (a to w nich tkwi piękno) i zyskała monstrualną opuchliznę. Jest nadal bardzo ładna i jeśli nic nie będzie ze sobą kombinować, to i za 10, i za 20 lat ładna będzie.

 • stach_79

  Oceniono 1 raz 1

  Dlatego zniknela - miala dosc tepych marud i krytykantow co sa sami w zyciu (bo nic im nie pasuje) i krytykuja wszystkich co pojawia sie w mediach. Dla mnie jest super! Taki usmiech i gorace cialko... :)

 • Gość: mom

  Oceniono 1 raz 1

  Amerykańska Małgorzata Pieczyńska

 • Gość: Krzychu

  Oceniono 1 raz -1

  Dajcie jej telefon pani Minge.

 • trombozuh

  Oceniono 2 razy -2

  Przy S.J.Parker każda wygląda jak Miss Świata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX