Agnieszka Grochowska jest w ciąży!

Agnieszka Grochowska jest w ciąży? W życiu aktorki szykują się duże zmiany.
Agnieszka Grochowska jest w ciąży! W życiu aktorki szykują się duże zmiany Agnieszka Grochowska to jedna z najbardziej uznanych polskich aktorek. Gwiazda przywiązuje szczególną wagę do swojej prywatności i rzadko pokazuje się na imprezach, które nie są ściśle związane z jej pracą. Tym większym zaskoczeniem może być informacja, że Grochowska spodziewa się podobno dziecka! Jak donosi jastrzabpost.pl, aktorka już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Grochowska nie komentuje na razie tych plotek. Jak twierdzi tajemniczy informator serwisu, gwiazda oficjalnie potwierdzi swój odmienny stan podczas jednego z najbliższych oficjalnych wystąpień. Agnieszka Grochowska od 12 lat jest żoną reżysera Dariusza Gajewskiego. Para ma już 4-letniego syna Władysława. Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Grochowska to jedna z najbardziej uznanych polskich aktorek. Gwiazda słynie też z chronienia swojej prywatności i rzadko pokazuje się na imprezach, które nie są związane z jej karierą.

Tym większym zaskoczeniem może być więc fakt, że Grochowska spodziewa się podobno dziecka! Jak donosi serwis jastrzabpost.pl, aktorka już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Grochowska nie komentuje na razie tych plotek, jednak, jak twierdzi informator strony, oficjalnie potwierdzi swój odmienny stan podczas któregoś z najbliższych oficjalnych wyjść.

Agnieszka Grochowska od 12 lat jest żoną reżysera Dariusza Gajewskiego. Para ma już 4-letniego syna Władysława.

Serdecznie gratulujemy!

 

IN