Prince zmarł z powodu grypy? Są nowe doniesienia. "Przedawkował narkotyki". OSTATNIE zdjęcia przed śmiercią wiele tłumaczą

Nagła śmierć Prince'a wstrząsnęła światem. Oficjalnie przyczyną zgonu miały być powikłania po grypie, ale nowe doniesienia mówią o przedawkowaniu narkotyków. Na zdjęciach wykonanych w marcu artysta nie wyglądał jak okaz zdrowia.
Prince zmarł z powodu grypy? Nowe doniesienia w sprawie śmierci artysty Prince zmarł w wieku zaledwie 57 lat. Jego ciało odnaleziono w czwartek, w posiadłości w Minnesocie. Ostatnie zdjęcia artysty wykonano na lotnisku, pod koniec marca. Już wtedy było widać, że nie jest w najlepszej formie fizycznej: poruszał się o lasce i wyglądał na bardzo wychudzonego. Piosenkarz w ostatnim czasie chorował na grypę i to powikłania po chorobie mogły być powodem zgonu. Prince był hospitalizowany, ale został zwolniony po zaledwie kilku godzinach. Nasze źródła informują, że piosenkarz opuścił szpital zbyt szybko i potrzebował dalszej opieki medycznej - dowiedzieli się dziennikarze TMZ. "Potrzebujemy karetki. Jest tu osoba, która nie oddycha. To Prince. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni" - takie dramatyczne zgłoszenie z domu gwiazdy muzyki pop odebrali policjanci z Minnesoty. Na miejscu odnaleźli nieprzytomnego artystę - ciało leżało w windzie. Mimo reanimacji, Prince'a nie udało się uratować. Na ciele artysty nie znaleziono żadnych śladów urazu. Nic też nie wskazuje na to, że piosenkarz popełnił samobójstwo albo przedawkował narkotyki. - W tej chwili nie mamy powodu, by sądzić, że to było samobójstwo. Na ciele Prince'a nie ma też żadnych widocznych śladów urazu - powiedział szeryf Jim Olson, którego urząd bada okoliczności śmierci piosenkarza. - Na tym etapie nie ma żadnych informacji o przedawkowaniu - powiedziała rzeczniczka biura koronera, odnosząc się do spekulacji na temat przyczyny śmierci Prince'a. Według niektórych amerykańskich mediów piosenkarz mógł przedawkować leki. Autopsję, która trwała około czterech godzin, przeprowadzono w zakładzie medycyny sądowej w Ramsey. Ustalenie przyczyny śmierci Prince'a może potrwać nawet kilka tygodni.

Prince zmarł w wieku zaledwie 57 lat. Jego ciało odnaleziono w czwartek, w posiadłości w Minnesocie. Ostatnie zdjęcia artysty wykonano na lotnisku, pod koniec marca. Już wtedy było widać, że nie jest w najlepszej formie fizycznej: poruszał się o lasce i wyglądał na bardzo wychudzonego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Piosenkarz w ostatnim czasie chorował na grypę i to powikłania po chorobie miały być powodem zgonu. Najnowsze doniesienia mówią jednak coś innego: artysta kilka dni przed śmiercią przedawkował narkotyki i to było przyczyną jego ostatniej wizyty w szpitalu.

Prince był hospitalizowany, ale został zwolniony po zaledwie kilku godzinach. Nasze źródła informują, że Prince opuścił szpital zbyt szybko, ponieważ "nie czuł się dobrze" i potrzebował dalszej opieki medycznej - dowiedzieli się dziennikarze TMZ.

Podczas hospitalizacji Prince otrzymał leki, które miały przeciwdziałać skutkom działania narkotyków (tzw. "save shot" czyli "ratujący strzał"), ale po kilku godzinach opuścił szpital na własne żądanie. Przedstawiciele artysty nie odnieśli się do informacji o przedawkowaniu narkotyków.

KS