Suri Cruise skończyła 10 lat! Urodziny spędziła z mamą. Najlepsze na Instagramie. "Mój słodki aniołek"

Suri Cruise swoje dziesiąte urodzin obchodziła w towarzystwie Katie Holmes. Aktorka tę wyjątkową okazje upamiętniła również na swoim Instagramie.
Urodziny Suri Suri Cruise skończyła 10 lat! Urodziny spędziła z mamą. Suri Cruise swoje dziesiąte urodziny obchodziła w towarzystwie Katie Holmes. Aktorka tę wyjątkową okazje upamiętniła również na swoim Instagramie. Suri Cruise swoje dziesiąte urodziny obchodziła w towarzystwie Katie Holmes. Aktorka tę wyjątkową okazje upamiętniła również na swoim Instagramie. Katie Holmes i Suri Cruise zostały sfotografowane w dniu dziesiątych urodzin dziewczynki na ulicach Nowego Jorku. Aktora zdecydowała się na mało wyszukaną, codzienną stylizację, szyku zadała za to je córka. Suri w różowej sukience i kokardę we włosach prezentowała się jak młoda dama. Katie o dziesiątych urodzinach córki wspomniała na swoim Instagramie: "Jestem bardzo wdzięczna za ten mój ulubiony dzień w roku. Wszystkiego najlepszego dla mojego słodkiego aniołka" - napisała. Dołączamy się do życzeń!

Katie Holmes i Suri Cruise zostały sfotografowane w dniu dziesiątych urodzin dziewczynki na ulicach Nowego Jorku. Aktora zdecydowała się na mało wyszukaną, codzienną stylizację, szyku zadała za to je córka. Suri w różowej sukience i kokardę we włosach prezentowała się jak młoda dama.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Katie o dziesiątych urodzinach córki wspomniała na swoim Instagramie.

Jestem bardzo wdzięczna za ten mój ulubiony dzień w roku. Wszystkiego najlepszego dla mojego słodkiego aniołka - napisała.

So grateful for my favorite day of the year!!!!!! Happy Birthday to my sweet angel Suri??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katie Holmes (@katieholmes212)

 

So grateful for my favorite day of the year!!!!!! Happy Birthday to my sweet angel Suri??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katie Holmes (@katieholmes212)

 

Dołączamy się do życzeń!

 

 

EK