Magdalena Bieńkowska rzadko pozuje na ściance, ale wie, jak zrobić wrażenie. Miss Polski w takim stroju?! ODWAŻNIE

Miss Polski 2015 pokazała się na salonach zaledwie trzeci raz od grudniowych wyborów.

Magdalena Bieńkowska, aktualnie panująca Miss Polski, nie ma chyba aż takiego ciśnienia na zostanie celebrytką, jak jej poprzedniczka, Ewa Mielnicka. Świadczyć może o tym fakt, że piękna modelka bardzo rzadko pokazuje się na salonach, a wczoraj zaliczyła zaledwie swoje trzecie wyjście na stołeczną imprezę od czasu grudniowych wyborów na najpiękniejszą Polkę.

Nie oznacza to jednak, że Bieńkowska nie potrafi zrobić wrażenia, gdy już zdecyduje się pokazać na salonach. Na pokazie nowej kolekcji Macieja Sieradzkiego Miss Polski 2015 przykuła uwagę bardzo seksowną stylizacją.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Choć z pozoru biały kombinezon, w jakim pojawiła się na imprezie Magdalena Bieńkowska, mógł wydawać się zachowawczy, a nawet nudny, to wystarczyło, że królowa piękności odwróciła się do fotografów plecami...

Seksownie odsłonięte plecy dodały stylizacji modelki charakteru, a seksownie podkreślona, kształtna pupa - pikanterii.

Na pokazie Sieradzkiego Bieńkowska pozowała do zdjęć ze swoją bliską koleżanką, Paragwajką Stephanią Vásquez Stegman, zdobywczynią tytułu Miss Supranational 2015. Urodzie obu piękności nie mógł się oprzeć dr Krzysztof Gójdź, który również chętnie dał się z nimi sfotografować.

Chcielibyście częściej widywać Magdalenę Bieńkowską na salonach?

 

IN