Rafał Maślak na pokazie nie odrywał rąk (i ust) od swojej dziewczyny. Takich czułości na ściance nie widzieliśmy NIGDY. Przesadzili?

Rafał Maślak przyszedł na pokaz Macieja Sieradzkiego ze swoją dziewczyną. Mister Polski nie mógł oderwać od niej wzroku (i nie tylko).

Rafał Maślak z Kamilą Nicpoń spotyka się od roku. Choć para miała w lutym krótki kryzys, to najwidoczniej tylko podsycił on namiętność w ich związku. Na pokazie Maćka Sieradzkiego  były Mister Polski nie mógł oprzeć się swojej dziewczynie. Tłum ludzi, flesze, media - nic nie było w stanie go skrępować w okazywaniu czułości Nicpoń.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Para przytulała się, całowała i niewiele sobie robiła z tego, co się działo wokół. Niewiele par polskiego show-biznesu pozwala sobie na czułości przed obiektywem. Co sądzicie o takiej wylewności?

WJ

Okazywanie uczuć w miejscach publicznych - co sądzisz?
Więcej o:
Komentarze (6)
Rafał Maślak na pokazie nie odrywał rąk (i ust) od swojej dziewczyny. Takich czułości na ściance nie widzieliśmy NIGDY. Przesadzili?
Zaloguj się
 • Gość: pit

  Oceniono 5 razy 5

  kto się dłużej stylizował on czy ona :) ... :D

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Ona wszędzie jest nicpoń? :D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A co to jest ten maślak ?

 • Gość: as

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież to gej, na instagramie sa zdjecia Maslaka z roznymi facetami, i tym facetom przedstawia sie innym imieniem i nazwiskiem. Zdjecia sa na profilach tych mezczyzn, ze Stanow i jakies Araby. Maslaka zarabia tam swoja gejowska d.pa, podobnie jak "modelki" z Dubaju. Ale to tajemnica poliszynela, a te zalosne ustawki ze swoja "dziewczyna" to sciema.

 • Gość: gość

  0

  język chyba aż w migdałkach

 • Gość: JaJo

  0

  Kto to Maslak ? Czy duzo stracilam nie wiedzac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX