Michał Figurski porzucony przez partnerkę? TO zdjęcie zastanawia. "Pojawił się inny mężczyzna"

Michał Figurski musi zmagać się teraz nie tylko ze żmudną rehabilitacją, ale w dodatku z problemami w życiu uczuciowym? "Twoje Imperium" donosi, że dziennikarza zostawiła partnerka, Jagna Błażejewska.
Michał Figurski znowu jest singlem? "Twoje Imperium" donosi, że dziennikarza zostawiła partnerka, Jagna Błażejewska Michał Figurski w ubiegłym roku przeszedł wylew. Dziennikarz już niebawem wróci do pracy, jednak nie wszystko układa się po jego myśli. Jak donosi "Twoje Imperium", Figurski znowu jest singlem. 27-letnia Jagna Błażejewska, która czule opiekowała się dziennikarzem w szpitalu, miała niedawno wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania, choć nic nie zapowiadało, że w związku zapanował kryzys. Gdy kilkanaście dni temu wystąpił w TVN, nic nie wskazywało na to, że lada chwila w jego życiu dojdzie do rewolucji. Mówił z entuzjazmem o planach powrotu do pracy oraz dziękował swojej partnerce za ocalenie życia (to ona wezwała karetkę, gdy miał udar), późniejszą troskliwą opiekę po operacji neurologicznej i motywację do ciężkiej pracy podczas rehabilitacji - czytamy w piśmie. Dziennikarze "Twojego Imperium" spekulują, że kryzys w związku dziennikarza i jego partnerki wybuchł po tym, jak Błażejewska spędziła bez ukochanego weekend w Sopocie. Kobieta opublikowała wtedy na Facebooku dość osobliwe zdjęcie, na którym widać... zmiętą pościel. Czy to oznacza, że w jej życiu pojawił się już nowy mężczyzna?

Michał Figurski nie ma ostatnio chwili spokoju. Choć dziennikarz, który od września przebywa w szpitalu po tym, jak doszło u niego do wylewu krwi do mózgu, zapowiedział niedawno swoje plany powrotu do pracy, to teraz musi zmagać się także z problemami w życiu prywatnym!

Jak donosi bowiem "Twoje Imperium", Figurski znowu jest singlem, bo jakiś czas temu zostawiła go podobno jego partnerka, Jagna Błażejewska.

27-latka, która czule opiekowała się dziennikarzem w szpitalu, miała niedawno wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania, choć nic nie zapowiadało, że w ich związku zapanował kryzys.

Gdy kilkanaście dni temu wystąpił w TVN, nic nie wskazywało na to, że lada chwila w jego życiu dojdzie do rewolucji. Mówił z entuzjazmem o planach powrotu do pracy oraz dziękował swojej partnerce za ocalenie życia (to ona wezwała karetkę, gdy miał udar), późniejszą troskliwą opiekę po operacji neurologicznej i motywację do ciężkiej pracy podczas rehabilitacji - czytamy w piśmie.

Michał Figurski w rozmowie z "Twoim Imperium" nie zaprzeczył, że Błażejewska się od niego wyprowadziła, jednak nie chciał komentować tych plotek.

Dziennikarze "TI" spekulują, że kryzys w związku dziennikarza i jego partnerki wybuchł po tym, jak Jagna Błażejewska spędziła bez ukochanego weekend w Sopocie. Kobieta opublikowała wtedy na Facebooku dość osobliwe zdjęcie, na którym widać... zmiętą pościel.

Czy to oznacza, że w jej życiu pojawił się już nowy mężczyzna?

IN