Victoria Beckham obchodzi urodziny. Laurki od dzieci? Urocze. Życzenia od Davida? JESZCZE BARDZIEJ

Victoria Beckham skończyła 42 lata. Urodziny świętowała z mężem i dziećmi w bardzo uroczy sposób. Dowody znaleźliśmy na Instagramie.
Victoria Beckham obchodzi urodziny Świętowała z mężem i dziećmi Victoria Beckham w niedzielę obchodziła 42. urodziny, a jej rodzina zadbała, by ten dzień był wyjątkowy. Projektantka pochwaliła się zdjęciem z mężem, na którym obydwoje wyglądają na zakochanych i szczęśliwych. David nie omieszkał złożyć żonie życzeń na swoim instagramowym profilu. Najlepsze życzenia dla tej pięknej, pełnej pasji kobiety. Za nami wspaniały dzień, więc pozwól nam siebie rozpieszczać, bo zasługujesz by być rozpieszczaną przez twojego męża i dzieci. Przez 42 lata osiągnęłaś tak dużo, ale to i tak dopiero początek. Wszystkiego najlepszego, kochamy Cię - napisał piłkarz. Urocze, prawda? Beckham podziękowała rodzinie za tak wspaniale spędzony dzień. Dziękuję mojemu cudownemu mężowi i dzieciom za to, że uczynili ten dzień wyjątkowym. Jestem taka szczęśliwa! Kocham Was bardzo - napisała.

Victoria Beckham w niedzielę obchodziła 42 urodziny, a jej rodzina zadbała, by dzień ten był wyjątkowy. Projektantka pochwaliła się zdjęciem z mężem, na którym obydwoje wyglądają na zakochanych i szczęśliwych, ale bardziej urzekły nas laurki od dzieci.

Szczęśliwa mama - napisała Beckham.

From my babies ????X #luckymummy X kisses VB X

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

David nie omieszkał złożyć żonie życzeń na swoim instagramowym profilu.

Najlepsze życzenia dla tej pięknej, pełnej pasji kobiety. Za nami wspaniały dzień, więc pozwól nam siebie rozpieszczać, bo zasługujesz by być rozpieszczaną przez twojego męża i dzieci. Przez 42 lata osiągnęłaś tak dużo, ale to i tak dopiero początek. Wszystkiego najlepszego, kochamy Cię.

Urocze, prawda? Beckham podziękowała rodzinie za tak wspaniale spędzony dzień:

Dziękuję mojemu cudownemu mężowi i dzieciom za to, że uczynili ten dzień wyjątkowym. Jestem taka szczęśliwa! Kocham Was bardzo - napisała.

 

WJ