Trybson i Eliza pokazują życie córki. Malowanie paznokci, pierwsza wizyta u fryzjera, ale też przekłuwanie uszu

Na youtube'owym kanale "Życie według Elizki" Trybson i Eliza pokazali film z ostatnimi ważnymi momentami z życia ich córki - Victorii.

Trybson i Eliza zaistnieli dzięki programowi "Warsaw Shore", choć już od wielu sezonów nie biorą udziału w reality show, a jedynie okazyjnie się w nim pojawiają, nie znikają z mediów. Na Youtube'ie, na kanale "Życie według Elizki" fani mogą na bieżąco dowiadywać się, co słuchać u "Trybsonowej rodzinki" - jak sami o sobie piszą.

Najnowszy film "Dzień z życia Vikusi" dotyczy stricte córki pary - Victorii. Eliza i Trybson pokazali, jak 1,5-roczna dziewczynka tańczy, je, bawi się, ale też, jak mama jej maluje paznokcie, jak wyglądała jej pierwsza wizyta u fryzjera, ale też, jak wyglądało przekłuwanie uszu.

ZI

Więcej o:
Komentarze (8)
Trybson i Eliza pokazują życie córki. Malowanie paznokci, pierwsza wizyta u fryzjera, ale też przekłuwanie uszu
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Biedne dziecko. Można tylko współczuć patologicznych rodziców.

 • Gość: adamina

  Oceniono 3 razy 3

  Przekłuwanie uszu małym dzieciom powinno być zakazane prawnie. Jak można okaleczyć male dziecko, narazić je na ból i strach? Barbarzyński obyczaj.

 • Gość: nitka

  Oceniono 4 razy 2

  im głupsi rodzice, tym bardziej udziwnione imię dziecka, żeby kompleksy podreperować. Im brzydsze dziecko, tym więcej zabiegów upiększających trzeba wykonać. Biedni ludzie...

 • Gość: mikoro

  Oceniono 1 raz 1

  ale syf w chacie! wstyd!

 • Gość: mikoro

  Oceniono 1 raz 1

  filmy żenada! jakość i treść dno.

 • Gość: mikoro

  Oceniono 3 razy 1

  dziecko powinno jeść samo łyżeczką przy stoliczku, skupić ise na jedzeniu, a nie gapić się w tv i otwierać buzię kiedy ktoś w nią ciągle coś pakuje! co to za nawyki wpajają maluchowi! żal.

 • Gość: kARLA

  0

  Q CO KOGO TO OBCHODZI,ONI JUZ NA DZIECKU ZARABIAJA

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 4 razy 0

  Trzeba być nienormalnym, aby tak małe dziecko traktować jak lalkę do zabawy. Też bym płakała gdybym była w wieku te dziewczynki, i nie wiedziała co własna matka ze mną wyprawia. A najgorsze jest to, że nie można nic z tym zrobić, bo nie możemy mieć wpływu na to jak ta wariatka wychowa swoje dziecko. A szkoda, bo być może mogłaby wyrosnąć z tej dziewczynki przydatna temu krajowi kobieta. A tak? Wyrośnie klon swojej matki kompletnie nikomu do niczego nie przydatny. Żal mi tej rodziny, z którą nie chciałabym mieć nic wspólnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX