Emil Haidar już znalazł nową miłość? "To nie jakaś plastikowa lala"

Doda i Emil Haidar z pewnością już do siebie nie wrócą. Biznesmen poznał już bowiem kogoś nowego!
Haidar ma nową miłość? Doda i Emil Haidar z pewnością już do siebie nie wrócą. Biznesmen poznał już bowiem kogoś nowego! Doda z hukiem rozstała się z Emilem Haidarem niemal dokładnie w pierwszą rocznicę związku pary. Biznesmen poznał już kogoś nowego! Doda z hukiem rozstała się z Emilem Haidarem niemal dokładnie w pierwszą rocznicę związku pary. Choć na początku wydawało się, że byli narzeczeni zachowają klasę i nie będą przerzucać się winą za koniec ich związku, to szybko okazało się, że jest między nimi wiele wzajemnych pretensji i niezagojonych ran. Wszystko wskazuje też na to, że nawet jeśli gwiazda i biznesmen jakimś cudem doszliby do porozumienia w kwestiach finansowych, które ponoć teraz najbardziej ich dzielą, to i tak nie mamy co liczyć na renesans ich miłości. Haidar pochwalił się bowiem na Instagramie zdjęciem prawdopodobnie ze swoją nową dziewczyną! Na zdjęciu Emilowi Haidarowi towarzyszy urocza brunetka o imieniu Angelika. Choć na razie nie wiadomo, czy tajemnicza piękność to rzeczywiście nowa partnerka biznesmena, to internauci i tak już pospieszyli z gratulacjami: Szczęścia, Emil! Powodzenia, trzymam kciuki! Fajnie, że to nie jakaś plastikowa lalka - pisali fani Haidara.

Doda z hukiem rozstała się z Emilem Haidarem niemal dokładnie w pierwszą rocznicę związku pary. Choć na początku wydawało się, że byli narzeczeni zachowają klasę i nie będą przerzucać się winą za koniec ich związku, to szybko okazało się, że jest między nimi wiele wzajemnych pretensji i niezagojonych ran.

Wszystko wskazuje też na to, że nawet jeśli gwiazda i biznesmen jakimś cudem doszliby do porozumienia w kwestiach finansowych, które ponoć teraz najbardziej ich dzielą, to i tak nie mamy co liczyć na renesans ich miłości.

Haidar pochwalił się bowiem wczoraj na Instagramie zdjęciem prawdopodobnie ze swoją nową dziewczyną!

Gorączka piątkowej nocy - podpisał fotografię były partner Dody.

Friday night fever??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Emil Haidar (@emil.haidar)

Na zdjęciu Emilowi Haidarowi towarzyszy urocza brunetka o imieniu Angelika. Choć na razie nie wiadomo, czy tajemnicza piękność to rzeczywiście nowa partnerka biznesmena, to internauci i tak już pospieszyli z gratulacjami:

Szczęścia, Emil!
Powodzenia, trzymam kciuki!
Fajnie, że to nie jakaś plastikowa lalka - pisali fani Haidara.

Myślicie, że Doda też im dobrze życzy? :)

 

IN