Anna Lewandowska o mężu: Jestem baaardzo dumna. Powód? Nie taki, jak myślicie

Anna Lewandowska ma prawo być dumna z męża. Właśnie ukazała się jego pierwsza biografia.
Anna Lewandowska dumna Anna Lewandowska ma prawo być dumna z męża. Właśnie ukazała się jego pierwsza biografia. Robert Lewandowski ma zaledwie 27 lat, ale jak na piłkarza jest to już wiek mocno "dojrzały", zatem i pora najwyższa na biografię. Robert Lewandowski ma zaledwie 27 lat, ale jak na piłkarza jest to już wiek mocno "dojrzały", zatem i pora najwyższa na biografię. Jakoż właśnie powstała, i nie jest to zwykła biografia, ale dedykowana dla najmłodszych fanów piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego. Książka nosi tytuł "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat". Lewy" to uniwersalna historia chłopca, który ani przez chwilę nie wahał się, co jest dla niego ważne. Opowieść o wielkim talencie i konsekwencji. O tym, że nawet porażkę można przekuć w sukces. To współczesna bajka, w której wszystko wydarzyło się naprawdę - tak brzmi zapowiedź książki. Najbardziej dumna z niej jest chyba żona sportowca, Anna Lewandowska. Jestem BAAARDZO DUMNA! Cieszę się, że mój mąż jest przykładem do naśladowania dla tych najmłodszych! Dlatego też, powstała pierwsza taka biografia Roberta Lewandowskiego. Przemiło się czyta!! GORĄCO POLECAM! - napisała. Komentarze do postu zdominowały matki, których synowie są zafascynowani karierą Roberta Lewandowskiego. Brawo Aniu, Robert ! W dzisiejszych pogmatwanych czasach potrzeba nam wzorów i idolów szczególnie dla naszych dzieci! To prawda. Syn trenuje. Ma 7 lat. I tez lubi mieć wszystko..." mama, ale kupimy z Lewandowskim"! Super. A gdzie można ją kupić i czy jest możliwość z autografem. To byłby wspaniały prezent dla mojego syna. Pan Robert to jego IDOL . Zawsze jak go pytam kim by chciał zostać jaki zawód wykonywać on odpowiada piłkarzem jak Robert Lewandowski. Mój syn tez gra w drużynie juniorów i jest to teraz jego świat - czytamy. Wygląda na to, że książka jest potrzebna i nie będzie miała problemu z dotarciem do odbiorców. Gratulujemy!

Robert Lewandowski ma zaledwie 27 lat, ale jak na piłkarza jest to już wiek mocno "dojrzały", zatem i pora najwyższa na biografię. Jakoż właśnie powstała, i nie jest to zwykła biografia, ale dedykowana dla najmłodszych fanów piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego. Książka nosi tytuł "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat".

Lewy" to uniwersalna historia chłopca, który ani przez chwilę nie wahał się, co jest dla niego ważne. Opowieść o wielkim talencie i konsekwencji. O tym, że nawet porażkę można przekuć w sukces. To współczesna bajka, w której wszystko wydarzyło się naprawdę - tak brzmi zapowiedź książki.

Najbardziej dumna z niej jest chyba żona sportowca, Anna Lewandowska.

Jestem BAAARDZO DUMNA! Cieszę się, że mój mąż jest przykładem do naśladowania dla tych najmłodszych! Dlatego też, powstała pierwsza taka biografia Roberta Lewandowskiego. Przemiło się czyta!! GORĄCO POLECAM! - napisała.

Komentarze do postu zdominowały matki, których synowie są zafascynowani karierą Roberta Lewandowskiego.

Brawo Aniu, Robert ! W dzisiejszych pogmatwanych czasach potrzeba nam wzorów i idolów szczególnie dla naszych dzieci!
To prawda. Syn trenuje. Ma 7 lat. I tez lubi mieć wszystko..." mama, ale kupimy z Lewandowskim"!
Super. A gdzie można ją kupić i czy jest możliwość z autografem. To byłby wspaniały prezent dla mojego syna. Pan Robert to jego IDOL . Zawsze jak go pytam kim by chciał zostać jaki zawód wykonywać on odpowiada piłkarzem jak Robert Lewandowski. Mój syn tez gra w drużynie juniorów i jest to teraz jego świat - czytamy.

Wygląda na to, że książka jest potrzebna i nie będzie miała problemu z dotarciem do odbiorców. Gratulujemy!

JZ