Karolina Malinowska jest w CZWARTEJ ciąży?! Na plotki odpowiedziała w swoim stylu

Karolina Malinowska i Olivier Janiak spodziewają się czwartego dziecka? Celebrytka szybko zareagowała na rewelacje jednej z gazet.
Malinowska jest w ciąży? Na plotki odpowiedziała w swoim stylu Karolina Malinowska i Olivier Janiak spodziewają się czwartego dziecka? Celebrytka szybko zareagowała na rewelacje jednej z gazet. Karolina Malinowska to jedna z tych polskich gwiazd, które chętnie podkreślają, że łączą karierę z wychowywaniem dzieci. W przypadku żony Oliviera Janiaka to zadanie jest tym bardziej skomplikowane, bo jest ona mamą trzech małych chłopców, którzy z pewnością dbają o to, by nigdy się nie nudziła. Tym większym więc zaskoczeniem były niedawne doniesienia jednego z pism, sugerujące, że Malinowska spodziewa się swojego czwartego dziecka. Te rewelacje dotarły też do samej zainteresowanej, która skomentowała je w ironiczny sposób. Podobno przytyłam. W jakimś pisemku tak oznajmili. Ja tam niczego nie zauważyłam, a Wy? - napisała na Instagramie Karolina Malinowska. Gwiazda dodała do wpisu zabawne zdjęcie, które przedstawia jej "pogrubioną od ciąży" twarz.

Karolina Malinowska to jedna z tych polskich gwiazd, które chętnie podkreślają, że łączą karierę z wychowywaniem dzieci. W przypadku żony Oliviera Janiaka to zadanie jest tym bardziej skomplikowane, bo jest ona mamą trzech małych chłopców, którzy z pewnością dbają o to, by nigdy się nie nudziła.

Tym większym więc zaskoczeniem były niedawne doniesienia jednego z pism, sugerujące, że Malinowska spodziewa się swojego czwartego dziecka. Te rewelacje dotarły też do samej zainteresowanej, która skomentowała je w ironiczny sposób.

Podobno przytyłam. W jakimś pisemku tak oznajmili. Ja tam niczego nie zauważyłam, a Wy? - napisała na Instagramie Karolina Malinowska.

Gwiazda dodała do wpisu zabawne zdjęcie, które przedstawia jej "pogrubioną od ciąży" twarz.

Podobno przytyłam. W jakimś pisemku tak oznajmili. Ja tam niczego nie zauważyłam, a Wy?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

Podoba się Wam jej poczucie humoru?

IN

Więcej o:
Komentarze (7)
Karolina Malinowska jest w CZWARTEJ ciąży?! Na plotki odpowiedziała w swoim stylu
Zaloguj się
 • Gość: laleczka

  Oceniono 2 razy 2

  i dobrze odpowiedziała, idealna riposta dla głupków żyjących cudzym życiem

 • Gość: kkk

  Oceniono 1 raz 1

  madra kobieta.bez zgryzliwosci

 • Gość: anna

  0

  tłumaczą się winni ja na jej miejscu nawet bym nie zareagowała na tak idiotyczne komentarz po prostu ZAZDROSC

 • Gość: ada

  0

  przytyła faktycznie tu i uwdzie, a brzuszek już jest faktycznie spory, nie ma co ukrywać

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 0

  stan macicy malinowskiej jest mi mocno obojętny.

 • Gość: karol

  Oceniono 2 razy -2

  ale Ona jest strasznie brzydka, a podobno miała być modelką, nie wiem czy to prawda ale to jest niemożliwe, taką modelką a właściwie modelem to i ja mogę być

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy -3

  chyba nie przytyła, tylko ciągle pokazuje się podczas ćwiczeń z chodakowska i w końcu widać jakie ma brzydkie, nalane ciało. Jakim cudem ona była modelką? Definicja skinny fat, brzydkie nalane ciało, ale jednak mieściła się w rozmiar 36, więc ją wzięli na wybieg ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX