Ewa Wachowicz ma bardzo zdolnego partnera. Sławek Kowalewski weźmie udział w... programie "Must be the Music"!

Partner Ewy Wachowicz spróbuje swoich sił w muzycznym show Polsatu.
Ewa Wachowicz ma zdolnego partnera Partner Ewy Wachowicz spróbuje swoich sił w muzycznym show Polsatu Ewa Wachowicz na bardzo zdolnego partnera. Sławek Kowalewski weźmie udział w programie "Must be the Music"! Ewa Wachowicz będzie w sobotę z pewnością oglądać program "Must be the Music". A wszystko z powodu marzeń jej nowego partnera, Sławka Kowalewskiego, o karierze muzycznej! Ukochany jurorki programu "Top Chef" przez ponad dekadę był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy radia RMF FM, jednak pod koniec zeszłego roku zrezygnował z tej pracy. Teraz spróbuje swoich sił w walce o zwycięstwo w muzycznym show! Powiedziałem sobie, że dosyć spełniania marzeń innych, przyszedł czas na mnie i na swoje marzenia. Poza tym, tak sobie myślę, że jak nie postawię pierwszego kroku, nigdy nie będę wiedział, jak daleko mogę zajść. Myślę, że to jest dobry moment, by wrócić do tego, co najbardziej kocham, czyli do śpiewania - wyjaśnił Kowalewski. Ewa Wachowicz spotyka się z muzykiem od sierpnia zeszłego roku, jednak dotychczas para nie pokazywała się razem publicznie. Piękna gwiazda, po nieudanym małżeństwie z Przemysławem Osłuchowskim, długo nie mogła znaleźć nowej miłości. Z poznanym na jednej z branżowych imprez Sławkiem Kowalewskim szybko odnalazła jednak wspólny język, w czym pomogły ich podobne zainteresowania i pasje. Szybko znaleźli wspólny język, odkryli, że wiele ich łączy. Oboje uwielbiają górskie wycieczki, pasjonuje ich żeglarstwo, no i mają córki w podobnym wieku - zdradził w zeszłym roku w magazynie "Na Żywo" znajomy Wachowicz.

Ewa Wachowicz będzie dzisiaj z pewnością oglądać program "Must be the Music". A wszystko z powodu marzeń jej nowego partnera, Sławka Kowalewskiego, o karierze muzycznej!

Ukochany jurorki programu "Top Chef" przez ponad dekadę był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy radia RMF FM, jednak pod koniec zeszłego roku zrezygnował z tej pracy. Teraz spróbuje swoich sił w walce o zwycięstwo w muzycznym show!

Powiedziałem sobie, że dosyć spełniania marzeń innych, przyszedł czas na mnie i na swoje marzenia. Poza tym, tak sobie myślę, że jak nie postawię pierwszego kroku, nigdy nie będę wiedział, jak daleko mogę zajść. Myślę, że to jest dobry moment, by wrócić do tego, co najbardziej kocham, czyli do śpiewania - wyjaśnił Kowalewski.

Ewa Wachowicz spotyka się z muzykiem od sierpnia zeszłego roku, jednak dotychczas para nie pokazywała się razem publicznie. Piękna gwiazda, po nieudanym małżeństwie z Przemysławem Osłuchowskim, długo nie mogła znaleźć nowej miłości.

Z poznanym na jednej z branżowych imprez Sławkiem Kowalewskim szybko odnalazła jednak wspólny język, w czym pomogły ich podobne zainteresowania i pasje.

Szybko znaleźli wspólny język, odkryli, że wiele ich łączy. Oboje uwielbiają górskie wycieczki, pasjonuje ich żeglarstwo, no i mają córki w podobnym wieku - zdradził w zeszłym roku w magazynie "Na Żywo" znajomy Wachowicz.

Będziecie trzymać dzisiaj kciuki za jej ukochanego?

IN