Grażyna Torbicka została PIERWSZĄ POLSKĄ ambasadorką znanej marki. "To jej pierwszy kontrakt i od razu jaki!"

Grażyna Torbicka została pierwszą polską ambasadorką marki L'Oreal.

Grażyna Torbicka odeszła niedawno z TVP, ale to nie są jedyne zmiany w jej życiu. Dziennikarka i prezenterka podpisała właśnie kontrakt z marką L'Oreal. Informacja pojawiła się na blogu Ewy Wojciechowskiej.

Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L'Oreal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej - jest piękną kobietą z ogromną klasa, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L'Oreel Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego Festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L'Oreal Paris - czytamy tam wypowiedź Anety Osęki, Dyrektora Marketingu L'Oreel Paris.

Głos zabrała również sama ambasadorka L'Oreal, Grażyna Torbicka.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L'Ore´al Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L'Oreal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by - tak jak One - czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie - powiedziała.

Grażyna Torbicka z TVP pożegnała się niespełna miesiąc temu. Prezenterka nie komentowała swoich dalszych planów zawodowych, jednak szybko pojawiły się pogłoski, że może nawiązać współpracę z producentem i miliarderem Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Grażynie Torbickiej gratulujemy możliwości reprezentowania marki L'Oreal, marce L'Oreal gratulujemy pozyskania do współpracy Grażyny Torbickiej.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Grażyna Torbicka została PIERWSZĄ POLSKĄ ambasadorką znanej marki. "To jej pierwszy kontrakt i od razu jaki!"
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 1 raz 1

  Super!!! Zawsze się cieszę, jak w świecie reprezentują nas inteligentni, wykształceni, kulturalni, mądrzy Polacy. Szczególnie cenne jest to w ostatnich miesiacach. Ważne, aby jak najwięcej takich osób "poszło w świat", bo niestety ostatnio reprezentuje nas banda oszołomów i prostaków, i wielu na lata tak Polskę będzie kojarzyć, wiec cenne jest, aby na każdym kroku promować "gorszy sort", zeby pokazywać, ze to co widać na politycznych salonach, to jednak margines. Nie ważne, ze to "tylko" kosmetyki, że to "tylko" reklama., Każda pozytywna postać, która wychodzi na zewnątrz, to kolejna cegiełka na plus..., tym bardziej, że Torbicka nie jest celebryckim pustakiem ze ścianki, ale osobą, która własna pracą cos w życiu osiągnęła, i trzyma poziom cały czas...

 • Gość: XXXX

  Oceniono 1 raz 1

  Jednak nie musi do urzędu pracy iść

 • Gość: fragola

  0

  Bardzo dobrze. Piękna twarz dojrzałej kobiety bardzo pasuje do tej reklamy. Cieszę się :-)

 • Gość: laleczka

  0

  mnie pasuje do tej reklamy i reklama do niej , powodzenia Pani Grażyno

 • Gość: smuteczek

  Oceniono 1 raz -1

  szkoda ze bedzie reprezentowac marke ktora testuje na zwierzetach ;(

 • Gość: smuteczek

  Oceniono 2 razy -2

  szkoda ze bedzie reprezentowac marke ktora testuje na zwierzetach:(((

 • Gość: fiu fiu

  Oceniono 2 razy -2

  Sądzę że sama raczej nie używa tej marki więc nie wiem czy to dobra reklama.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX