Księżna Kate i książę William strzelają z łuku. Jak im poszło? Widać po minach. Ale te zdjęcia trzeba zobaczyć

Księżna Kate i książę William nadal przebywają w Azji. Odwiedzili położone w Himalajach Królestwo Bhutanu. Okazało się, że w ramach wizyty muszą spróbować strzału z łuku.

Księżna Kate i książę William w Bhutanie spotkali się z królem i jego małżonką. Para jest nazywana "Williamem i Kate Orientu" - są młodzi, piękni, on pochodzi z królewskiej rodziny, a ona jest córką pilota... Brzmi wspaniale, ale na księżną i księcia Cambridge czekała niespodzianka. Tym razem Kate nie musiała ściągać butów, ale para musiała zmierzyć się z narodowym sportem tego kraju, czyli strzelaniem z łuku. Jak im poszło? Chyba średnio.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Wiadomo, że zarówno księżna jak i książę bardzo lubią sport - przypomina "Daily Mail". - Tubylcy pozwolili im nawet stanąć kilka kroków bliżej tarczy, ale nic to nie dało. Strzały Kate i Williama spadały z dala od celu, co sprawiło, że Kate śmiała się głośno, a nawet przeprosiła za swoje słabe wysiłki.

Na szczęście księżna znów prezentowała się zachwycająco. Długa suknia zdobiona w etniczne wzory doskonale podkreśliła jej urodę i szczupłą figurę. Do tego wysoki rozporek, który co jakiś czas odsłaniał zgrabne nogi... Idealnie!

JM