Piotr Kraśko zastąpi Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN"? "Jest podekscytowany"

Jak podał Pudelek, powołując się na własnych informatorów, Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN" zastąpi Piotr Kraśko.
Kraśko za Węglarczyka? Piotr Kraśko zastąpi Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN"? Jak podał Pudelek, powołując się na własnych informatorów, Bartosza Węglarczyka w roli współprowadzącego "Dzień Dobry TVN" zastąpi Piotr Kraśko. Jak podał Pudelek, powołując się na własnych informatorów, Bartosza Węglarczyka w roli współprowadzącego "Dzień Dobry TVN" zastąpi Piotr Kraśko. Bartosz Węglarczyk poinformował w czwartek na swoim Facebooku, że po 8 latach współpracy żegna się z "Dzień Dobry TVN". Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu Pudelek, dziennikarza w śniadaniówce u boku Kingi Rusin zastąpi Piotr Kraśko. "Piotr jest podekscytowany, bo prowadzenie programu takiego jak "Dzień Dobry TVN" to dla niego całkiem nowa rola" - czytamy relację anonimowego źródła serwisu. Piotr Kraśko został zwolniony z TVP wraz z objęciem stanowiska prezesa przez Jacka Kurskiego. Do tej pory dziennikarz nie chciał zdradzić, czym będzie zajmował się po odejściu z Telewizji Polskiej. Według cytowanych już informatorów Kraśko ma nie tylko występować w "DD TVN", ale też będzie mieć swój własny program w TVN24 Biznes i Świat. Do czasu oficjalnego potwierdzenia tych informacji możemy jedynie zastanawiać się, jak Kraśko zgrałby się z dość dominującą Rusin. Wydaje się, że ten duet ma potencjał, ponieważ gospodyni porannego pasma świetnie zna się z Kraśką i jego żoną. Od wielu lat się przyjaźnią i spędzają razem wakacje. To dobrze wróży! Oglądalibyście chętnie tę parę w roli prowadzących?

Bartosz Węglarczyk poinformował w czwartek na swoim Facebooku, że po 8 latach współpracy żegna się z "Dzień Dobry TVN". Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu Pudelek, dziennikarza w śniadaniówce u boku Kingi Rusin zastąpi Piotr Kraśko.

Piotr jest podekscytowany, bo prowadzenie programu takiego jak "Dzień Dobry TVN" to dla niego całkiem nowa rola - czytamy relację anonimowego źródła serwisu.

Piotr Kraśko został zwolniony z TVP wraz z objęciem stanowiska prezesa przez Jacka Kurskiego. Do tej pory dziennikarz nie chciał zdradzić, czym będzie zajmował się po odejściu z Telewizji Polskiej. Według cytowanych już informatorów Kraśko ma nie tylko występować w "DD TVN", ale też będzie mieć swój własny program w TVN24 Biznes i Świat.

Do czasu oficjalnego potwierdzenia tych informacji możemy jedynie zastanawiać się, jak Kraśko zgrałby się z dość dominującą Rusin. Wydaje się, że ten duet ma potencjał, ponieważ gospodyni porannego pasma świetnie zna się z Kraśką i jego żoną. Od wielu lat się przyjaźnią i spędzają razem wakacje. To dobrze wróży! Oglądalibyście chętnie tę parę w roli prowadzących?

 

ZI

Czy Piotr Kraśko sprawdzi się w duecie z Kingą Rusin?