Bartosz Węglarczyk odchodzi z TVN! "Czas na zmiany". Podaje powód

Bartosz Węglarczyk po 8 latach odszedł z TVN. Dziennikarz wydał oświadczenie w tej sprawie, podając powody swojej decyzji.
TVN bez Węglarczyka Bartosz Węglarczyk odchodzi z TVN! Bartosz Węglarczyk po 8 latach odszedł z TVN. Dziennikarz wydał oświadczenie w tej sprawie, podając powody swojej decyzji. Bartosz Węglarczyk po 8 latach odszedł z TVN. Dziennikarz wydał oświadczenie w tej sprawie, podając powody swojej decyzji. Bartosz Węglarczyk od 2008 roku współprowadził weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN" z Kingą Rusin. Niestety, jak napisał dziennikarz na swoim Facebooku, jego współpraca ze stacją właśnie dobiegła końca. Powód? Węglarczyk w marcu objął stanowisko dyrektora programowego Onet.pl i nie jest w stanie godzić nowych obowiązków z pracą w TVN. "Po ośmiu latach pora na zmiany. Praca dyrektora programowego w Onecie pochłania mnie bez reszty, wyzwania są wielkie, a możliwości nieograniczone. Przyszłość polskiego dziennikarstwa zdecyduje się tutaj. Trudno tak duże wyzwanie pogodzić z drugą pracą. Z bólem serca zdecydowałem się więc zrezygnować z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Kierownictwo stacji wiedziało o tym od dawna. Do mojego odejścia szykowaliśmy się bardzo długo. TVN pozostaje moją stacją, będę nadal współpracować z "Dzień Dobry TVN" - napisał. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi u boku Rusin.

Bartosz Węglarczyk od 2008 roku współprowadził weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN" z Kingą Rusin. Niestety, jak napisał dziennikarz na swoim Facebooku, jego współpraca ze stacją właśnie dobiegła końca. Powód? Węglarczyk w marcu objął stanowisko dyrektora programowego Onet.pl i nie jest w stanie godzić nowych obowiązków z pracą w TVN.

Po ośmiu latach pora na zmiany. Praca dyrektora programowego w Onecie pochłania mnie bez reszty, wyzwania są wielkie, a możliwości nieograniczone. Przyszłość polskiego dziennikarstwa zdecyduje się tutaj. Trudno tak duże wyzwanie pogodzić z drugą pracą. Z bólem serca zdecydowałem się więc zrezygnować z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Kierownictwo stacji wiedziało o tym od dawna. Do mojego odejścia szykowaliśmy się bardzo długo. TVN pozostaje moją stacją, będę nadal współpracować z "Dzień Dobry TVN".

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi go u boku Rusin. Kogo widzielibyście na jego miejscu?

Węglarczyk jest kolejną "twarzą TVN", która zakończyła współpracę ze stacją. Dwa lata temu podobną decyzję podjęła Jolanta Pieńkowska:

Jolanta Pieńkowska żegna się z DD TVN. "Dziękuję wszystkim"

WJ