Joanna Horodyńska OSTRO o Kalczyńskiej! "Znerwicowana fashionistka albo nudna urzędniczka"

Anna Kalczyńska nadal nie odnalazła swojego stylu? Tak twierdzi Joanna Horodyńska, która po raz kolejny ostro skrytykowała kreacje prezenterki. Zgadzacie się z jej opinią?

Anna Kalczyńska, odkąd w 2014 roku dołączyła do ekipy programu "Dzień Dobry TVN", zdążyła już parę razy podpaść polskim "wyroczniom" w kwestii stylu i mody. Najbardziej cięta na prezenterkę wydaje się być Joanna Horodyńska, która już kilkakrotnie dawała do zrozumienia, że Kalczyńska jest jej zdaniem "gorszą wersją" Małgorzaty Rozenek.

Teraz stylistka po raz kolejny wbiła gwieździe szpilę. W swojej prowadzonej wraz z Adą Fijał rubryce w magazynie "Party", Horodyńska stwierdziła, że styl Kalczyńskiej jest nierówny i składa się z przypadkowych wyborów, które ze sobą nie współgrają. Kontrowersyjnej stylistce szczególnie nie spodobała się kreacja, w jakiej gwiazda "DD TVN" pojawiła się na niedawnej premierze opery "Salome".

Anna na zmianę jest znerwicowaną fashionistką, albo nudną urzędniczką z banku po godzinach . Tu stawiam na to drugie i znowu czekam na poprawkę. Kreacja jest zachowawcza, schludna, w pięknym, ponadczasowym granacie, który zdecydowanie lepiej pasuje do naszej bohaterki niż czerń. Ale i nuda! Do tego suknia ma niezbyt szczęśliwy krój. Talia podchodzi pod biust! Kącik porad modowych dla naszych czytelniczek: podwyższona talia sukienek jest zdecydowanie zarezerwowana dla mniejszych biustów. Prosimy to zapamiętać. Choć wydaje mi się, że mężowie czytelniczek niekoniecznie się z nami zgodzą - pisze Joanna Horodyńska.

Nieco łagodniej potraktowała Annę Kalczyńską jej koleżanka, jednak to chyba marne pocieszenie:

Wiesz, że początki bywają trudne. Sama przerabiałam to boleśnie! Moje katastrofy mają się nijak do bardzo poprawnych, a często zaskakujących poszukiwań pani Ani. Oczywiście z wielkim plusem dla niej - wyznała Fijał.

A Wy zgadzacie się z opinią Horodyńskiej? A może styl Kalczyńskiej się Wam podoba?

 

IN