Agata Młynarska jednak straci pracę w "Świat się kręci"? Jej nowy wpis daje do myślenia. Fani: "Bez Pani to nie jest to!"

Odkąd Anna Popek zadebiutowała w roli prowadzącej "Świat się kręci", nie milkną plotki, jakoby dni Agaty Młynarskiej w programie były policzone. Najnowszy wpis dziennikarki na Facebooku dolał oliwy do ognia.
Młynarska straci pracę w "Świat się kręci"? Jej nowy wpis daje do myślenia. Fani: "Bez Pani to nie jest to!" Agata Młynarska odejdzie ze "Świat się kręci"? Takie spekulacje pojawiły się, gdy Anna Popek została współprowadzącą programu. Choć nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, najnowszy wpis Młynarskiej podsyca plotki. Okazuje się, że jej rola w "Świat się kręci" jest marginalizowana i do końca miesiąca pojawi się na wizji zaledwie... trzy razy. Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni "Świat" kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobaczenia... - napisała dziennikarka na Facebooku. Łatwo się domyślić, że fanom Młynarskiej nie spodobała się ta informacja. Będę oglądała na pewno, ale tylko 13, 20 i 28. To jest wyłącznie Pani program i mimo, że cenię pozostałych prowadzących, to jednak nie jest to - napisała jedna z internautek. Uwielbiam Panią i nie oglądam programu, kiedy Pani go nie prowadzi! - dodała kolejna osoba. Podzielacie te opinie? A może Anna Popek w roli prowadzącej sprawdza się lepiej?

Agata Młynarska odejdzie ze "Świat się kręci"? Takie spekulacje pojawiły się, gdy Anna Popek została współprowadzącą programu. Choć nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, najnowszy wpis Młynarskiej podsyca plotki. Okazuje się, że jej rola w "Świat się kręci" jest marginalizowana i do końca miesiąca pojawi się na wizji zaledwie... 3 razy.

Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni "Świat" kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobaczenia...

Łatwo się domyślić, że fanom Młynarskiej nie spodobała się ta informacja.

Będę oglądała na pewno, ale tylko 13, 20 i 28. To jest wyłącznie Pani program i mimo, że cenię P. Artura, to jednak nie jest to.
Pani Agato, życzę, aby dalej mogła Pani prowadzić "Świat się kręci" w sposób, jaki czyniła to do tej pory. I jeszcze jedno (obym tylko nie zaszkodziła): żeby Pani wytrwała przy tej "dobrej zmianie".
Uwielbiam Panią i nie oglądam programu, kiedy Pani go nie prowadzi!

Podzielacie te opinie? A może Anna Popek w roli prowadzącej sprawdza się lepiej?

WJ

Kto jest lepszą prowadzącą "Świat się kręci"?