Michał Szpak promuje swoją piosenkę na Eurowizję. Teraz wystąpił w Izraelu. Wypadł jeszcze lepiej niż w Holandii?

Michał Szpak ma coraz większe szanse na zajęcie wysokiego miejsca w konkursie Eurowizji? Promuje swoją konkursową piosenkę za granicą!
Szpak koncertuje Michał Szpak promuje swoją piosenkę na Eurowizję. Michał Szpak ma coraz większe szanse na zajęcie wysokiego miejsca w konkursie Eurowizji? Promuje swoją konkursową piosenkę za granicą. Michał Szpak ma coraz większe szanse na zajęcie wysokiego miejsca w konkursie Eurowizji? Promuje swoją konkursową piosenkę za granicą. Michał Szpak podbija Europę! Polski reprezentant w tegorocznym konkursie Eurowizji wyruszył niedawno w krótką trasę koncertową, promującą jego balladę "Color of Your Life". W miniony weekend Szpak wystąpił już w Amsterdamie, gdzie podbił serca publiczności. Teraz wokalista zaśpiewał w Tel Awiwie, w którym odbył się doroczny koncert "Israel Calling". Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że ma szanse na zajęcie w eurowizyjnej rywalizacji bardzo wysokiej lokaty. Polak nie tylko zaprezentował podczas swojego występu świetną wokalną formę, ale w dodatku znowu zachwycił publiczność, która kilkakrotnie nagradzała go gorącą owacją. W podziękowaniu, Szpak zabisował, śpiewając raz jeszcze refren swojego konkursowego utworu. Poza Szpakiem, na imprezie wystąpili również reprezentanci 19 innych krajów, które wezmą udział w konkursie Eurowizja 2016. Co ciekawe, poza samym koncertem, wokaliści wzięli też udział w specjalnej akcji... sadzenia drzewek, a każdy z nich ozdobił swoją sadzonkę flagą reprezentowanego przez siebie kraju.

Michał Szpak podbija Europę! Polski reprezentant w tegorocznym konkursie Eurowizji wyruszył niedawno w krótką trasę koncertową, promującą jego balladę "Color of Your Life".

W miniony weekend Szpak wystąpił już w Amsterdamie, gdzie podbił serca publiczności. Teraz wokalista zaśpiewał za to w Tel Awiwie, w którym odbył się doroczny koncert "Israel Calling".

Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że ma szanse na zajęcie w eurowizyjnej rywalizacji bardzo wysokiej lokaty. Polak nie tylko zaprezentował podczas swojego występu  świetną wokalną formę, ale w dodatku znowu zachwycił publiczność, która kilkakrotnie nagradzała go gorącą owacją. W podziękowaniu, Szpak zabisował, śpiewając raz jeszcze refren swojego konkursowego utworu.

Poza Szpakiem, na imprezie wystąpili również reprezentanci 19 innych krajów, które wezmą udział w konkursie Eurowizja 2016. Co ciekawe, poza samym koncertem, wokaliści wzięli też udział w specjalnej akcji... sadzenia drzewek, a każdy z nich ozdobił swoją sadzonkę flagą reprezentowanego przez siebie kraju.

Wierzycie, że Michał Szpak ma realne szanse na zwycięstwo na tegorocznej Eurowizji?

 

IN