Michał Figurski spędził w szpitalu pół roku. Teraz chce wrócić do pracy: "Mam coraz więcej sił"

Michał Figurski ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Teraz w ciągu najbliższych kilku tygodni chce wrócić do pracy.
Figurski chce wrócić do pracy Michał Figurski ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Michał Figurski ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Teraz w ciągu najbliższych kilku tygodni chce wrócić do pracy. Dziennikarz, który we wrześniu zeszłego roku doznał wylewu i od tamtej pory przebywa w szpitalu, zdradził w nowym wywiadzie, że chciałby znowu zagościć na naszych ekranach już za kilka tygodni. W rozmowie z "Super Expressem" Figurski nie chciał wprawdzie zdradzić, czym zajmie się po powrocie do pracy, ale wygląda na to, że jego plany są bardzo poważne. - Tak, to prawda, wracam do pracy! Już nie mogę się doczekać! Kocham swoją pracę i chcę ją nadal wykonywać. Nie mogę zdradzić, jakie są moje plany zawodowe, prowadzę jeszcze różne rozmowy. Ale z każdym dniem coraz bardziej czuję się na siłach, by znów pracować - wyznał Michał Figurski. Dziennikarz przyznał, że chętnie wróciłby też do pracy nad programem, który prowadził przed swoją chorobą. - Podobno "WidziMiSię" na mnie czeka. Ja czekam na "WidziMiSię". Niedługo zakończę terapię, więc jestem dobrej myśli. Bardzo dziękuję za wsparcie. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała Figurskiego do pełni sił! Tęskniliście za jego obecnością na ekranie?

Michał Figurski jest gotowy do powrotu do pracy! Dziennikarz, który we wrześniu zeszłego roku doznał wylewu i od tamtej pory przebywa w szpitalu, zdradził w w nowym wywiadzie, że chciałby znowu zagościć na naszych ekranach już za kilka tygodni.

W rozmowie z "Super Expressem" Figurski nie chciał wprawdzie zdradzić, czym zajmie się po powrocie do pracy, ale wygląda na to, że jego plany są bardzo poważne.

Tak, to prawda, wracam do pracy! Już nie mogę się doczekać! Kocham swoją pracę i chcę ją nadal wykonywać. Nie mogę zdradzić, jakie są moje plany zawodowe, prowadzę jeszcze różne rozmowy. Ale z każdym dniem coraz bardziej czuję się na siłach, by znów pracować - wyznał Michał Figurski.

Dziennikarz przyznał, że chętnie wróciłby też do pracy nad programem, który prowadził przed swoją chorobą.

Podobno "WidziMiSię" na mnie czeka. Ja czekam na "WidziMiSię". Niedługo zakończę terapię, więc jestem dobrej myśli. Bardzo dziękuję za wsparcie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała Figurskiego do pełni sił! Tęskniliście za jego obecnością na ekranie?

IN