Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zamieszkali razem? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości. "Nowy dom"

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zamieszkali razem? Zdjęcie, które aktorka pokazała na Instagramie nie pozostawia wątpliwości.
Juszczak i Krawczyk zamieszkali razem? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości. "Nowy dom" Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zamieszkali razem? Zdjęcie, które aktorka pokazała na Instagramie nie pozostawia wątpliwości. Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk spotykają się zaledwie od stycznia, ale ich związek jest już na tyle poważny, że postanowili ze sobą zamieszkać. Jak twierdzi "Twoje Imperium", para wynajęła wspólne mieszkanie. Ich rzeczywistość obecnie wygląda tak: gotująca i rozpieszczająca wszystkich Sylwia, czworo szczęśliwych dzieci i dwa psy. Sylwia i Mikołaj wnieśli bowiem do wspólnego życia po jednym czworonogu i po dwóch synów z poprzednich związków. Doniesienia tabloidu zdaje się potwierdzać najnowszy post Juszczak na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcie siłowni, które podpisała serią wymownych hashtagów: #nowydom #siłowniadlamieszkańców #siłowniatime #lovetomiejsce Juszczak i Krawczyk już od kilku tygodni nie kryją się z uczuciem. Ostatnio podczas wspólnego spaceru okazywali sobie dużo czułości, a obecność paparazzi ani trochę ich nie krępowała.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk spotykają się zaledwie od stycznia, ale ich związek jest już na tyle poważny, że postanowili ze sobą zamieszkać. Jak twierdzi "Twoje Imperium", para wynajęła wspólne mieszkanie.

Ich rzeczywistość obecnie wygląda tak: gotująca i rozpieszczająca wszystkich Sylwia, czworo szczęśliwych dzieci i dwa psy. Sylwia i Mikołaj wnieśli bowiem do wspólnego życia po jednym czworonogu i po dwóch synów z poprzednich związków.

Doniesienia tabloidu zdaje się potwierdzać najnowszy post Juszczak na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcie siłowni, które podpisała serią wymownych hashtagów:

#nowydom #siłowniadlamieszkańców #siłowniatime #lovetomiejsce

#nowydom #siłowniadlamieszkańców #siłowniatime #lovetomiejsce

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sylwia Juszczak Arnesen (@sylwia_juszczak_arnesen)

Juszczak i Krawczyk już od kilku tygodni nie kryją się z uczuciem. Ostatnio podczas wspólnego spaceru okazywali sobie dużo czułości, a obecność paparazzi ani trochę ich nie krępowała.

WJ