Selena Gomez ostatnio wygląda inaczej. Najpierw zmienił się jej nos, a teraz... urosły USTA?! Sprawdzamy

Selena Gomez nie przestaje wzbudzać emocji, a wszystko przez ostatnie zmiany, jakie zauważyliśmy w jej wyglądzie. Czy gwiazda poprawiła sobie usta?

Selena Gomez znowu wygląda inaczej? Kilka dni temu pisaliśmy już o plotkach, jakoby młoda gwiazda zdecydowała się na operację nosa. Wtedy uznaliśmy jednak, że zmiany w jej wyglądzie odpowiadać może nie chirurg, lecz... makijażysta.

Tym razem to wytłumaczenie może okazać się nietrafione, bo swój kształt i rozmiar zmieniły... usta Gomez. Wokalistka nigdy wprawdzie nie mogła narzekać na tę część swojej twarzy, jednak ostatnio jej wargi rzeczywiście stały się wyraźnie pełniejsze.

Sama zainteresowana nie skomentowała póki co tych rewelacji, ale musicie przyznać, że wygląda teraz trochę inaczej. Spójrzcie choćby na to selfie, które pojawiło się ostatnio na profilu Gomez na Instagramie:

74 ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)

W miniony weekend paparazzi przyłapali z kolei Selenę Gomez na lotnisku w Los Angeles i na ich zdjęciach też widać, że usta gwiazdy, a zwłaszcza jej górna warga, są podejrzanie powiększone.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Myślicie, że Selena, wzorem Kylie Jenner, zdecydowała się powiększyć usta? A może zmiany w jej wyglądzie można wytłumaczyć jakoś inaczej?

Podoba się Wam w takim wydaniu?

IN