Maciej Maleńczuk ostro o Polsce: "Tutaj mieszka 80% idiotów!" Co myśli o imigrantach? "Jestem za tym, żeby..."

Maciej Maleńczuk dorzucił swoje trzy grosze do dyskusji na temat kryzysu imigracyjnego w Europie. Jak zawsze ostro.

Maciej Maleńczuk od lat słynie z budzących wielkie kontrowersje wypowiedzi. Nic dziwnego, że jego zdanie na temat trwającego od kilku miesięcy w Europie kryzysu imigracyjnego też jest bardzo... interesujące.

W programie "Rzecz o Polityce" muzyk przyznał, że nie ma nic przeciwko przyjmowaniu przez Polskę uchodźców politycznych, bo mamy już w tym duże doświadczenie.

Jestem za tym, żeby potrzebującemu pomóc i jak trzeba k*** dać komuś kawałek chleba, to mu dam. Jak trzeba komuś podać rękę, to mu ją podam. Siedem tysięcy ludzi? Przepraszam, ale w latach 80. w Polsce było z milion Arabów, miałem kumpli potąd z Syrii i innych miejsc, przyjeżdżali tutaj studiować, najczęściej na akademie medyczne - powiedział Maciej Maleńczuk.

Lider grupy Pudelsi wolałby jednak nie oddawać decyzji w tej sprawie w ręce społeczeństwa, bojego zdaniem, większość Polaków to... "idioci".

Referendum to nie jest najlepszy pomysł w kraju, w którym żyje 80% idiotów. Zapytywanie o każdy drobiazg, na przykład czy Trybunał Konstytucyjny powinien kontrolować rząd czy nie, jakiegoś chama na ulicy, co on może w ogóle o tym wiedzieć? - dodał Maleńczuk.

Zgadzacie się z nim?

 

IN