Victoria i David Beckhamowie w obiektywie syna. Ten gest jest naprawdę UROCZY. "Są moją inspiracją"

Victoria i David Beckhamowie wybrali się na zakupy. Ich zachowanie było naprawdę urocze. Dowód? Na Instagramie Brooklyna.
Beckhamowie w obiektywie syna Ten gest jest naprawdę uroczy Victoria i David Beckhamowie tworzą jeden z najbardziej trwałych związków w show-biznesie. Są małżeństwem od 17 lat, ale to wcale nie osłabia ich uczucia i często można ich przyłapać na czułych gestach. Ostatnio wybrali się na wspólne zakupy, a przechadzając się po galerii handlowej trzymali się za ręce jak para nastolatków. Ten moment uwiecznił towarzyszący im najstarszy syn Brooklyn. Wielu internautów pisało w komentarzach, że Beckhamowie są ich wzorem i sami marzą o stworzeniu podobnego związku. Piękna para. Są moja inspiracją - zachwycali się fani. Lubicie Beckhamów?

Victoria i David Beckhamowie tworzą jeden z najbardziej trwałych związków w show-biznesie. Są małżeństwem blisko od 17 lat, ale to wcale nie osłabia ich uczucia i często można ich przyłapać na czułych gestach. Ostatnio para wybrała się wspólne zakupy, a przechadzając się po galerii handlowej trzymała się za ręce jak para nastolatków. Ten moment uwiecznił towarzyszący im najstarszy syn Brooklyn.

?? @victoriabeckham @davidbeckham

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BB (@brooklynbeckham)

Wielu internautów pisało w komentarzach, że Bekhamowie są ich wzorem i sami marzą o stworzeniu podobnego związku.

Piękna para.
Są moja inspiracją.

Zobaczcie też, jak ostatnio para spędzała czas z Harper:

WJ