Katarzyna Warnke jest bardzo stylowa. Jej mieszkanie też! Zobaczcie, jak mieszka aktorka [ZDJĘCIA]

Katarzyna Warnke szybko zdobyła tytuł ikony stylu. Okazuje się jednak, że jej wyczucie i gust nie ograniczają się tylko do garderoby.

Katarzyna Warnke to jedna z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Nie dziwi więc fakt, że również jej warszawskie mieszkanie jest bardzo klimatyczne.

Warnke pokazała swój znajdujący się na granicy Śródmieścia i Mokotowa apartament w prowadzonym przez Omenę Mensah programie "Domy Gwiazd". Musimy przyznać, że bardzo jej go zazdrościmy! Aktorka mieszka w liczącej niemal sto lat kamienicy, a jak przystało na artystkę wybrała sobie bardzo oryginalny rozkład lokalu - jej liczące ponad 100 metrów mieszkanie ma dwa poziomy, jeden na parterze i jeden w piwnicy. Do podziemnych pomieszczeń prowadzi bardzo efektowna, oryginalna klatka schodowa, która jest równolatką kamienicy.

Mieszkanie Katarzyny Warnke urządzone jest w prosty, choć nietuzinkowy sposób. Dominuje tu styl Art Deco, a wnętrze pełne jest klimatycznych i oryginalnych dodatków i detali.

Apartament Warnke ma bogatą historię, zanim zamieszkała w nim gwiazda znajdowały się tu m.in. siedziby żydowskich organizacji i różne biura.

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Katarzyna Warnke!

 

IN