Michał Szpak wystąpił w Holandii. Tak promuje się przed Eurowizją. Reakcja publiczności? Lepiej być nie mogło

Michał Szpak już za miesiąc zmierzy się w konkursie Eurowizji z muzykami całej Europy. Teraz wystąpił na prestiżowej imprezie w Amsterdamie i zaprezentował nową wersję swojej eurowizyjnej piosenki.

Michał Szpak już za miesiąc powalczy o miejsce dla Polski w finale konkursu Eurowizji. Reprezentant naszego kraju wystąpi jako drugi w 2. półfinale plebiscytu 12 maja.

Szpak wyruszył właśnie w europejską trasę promującą jego balladę "Color of Your Life", a wczoraj wystąpił na popularnej imprezie "Eurovision in Concert", która co roku odbywa się w Amsterdamie.

Reprezentant Polski z miejsca porwał publiczność, która wraz z nim zaśpiewała nawet część piosenki! Michał Szpak podczas koncertu w Amsterdamie po raz pierwszy zaprezentował też oficjalną, eurowizyjną wersję "Color of Your Life", skróconą do regulaminowych trzech minut.

 

Michał Szpak Screen z YouTube.com

 

Poza Szpakiem, na koncercie "Eurovision in Concert" zaprezentowali się jeszcze reprezentanci 28 innych krajów biorących udział w tegorocznej Eurowizji. Polak, poza występem w Amsterdamie, ma jeszcze w planach spotkania z fanami w Londynie i Tel Awiwie, a w maju, już po finale, wystąpi również w Lizbonie.

Wierzycie, że Michał Szpak ma szanse na zwycięstwo w tegorocznej Eurowizji?

 

IN