Dorota Wellman w "SE" ostro skrytykowała Agatę Dudę: "To milcząca kukła!" Przesadziła?

Dorota Wellman ostro skrytykowała "obojętną" postawę pierwszej damy. Przesadziła?
Ostra wypowiedź Wellman Dorota Wellman ostro skrytykowała "obojętną" postawę pierwszej damy. Dorota Wellman w jednoznaczny sposób skomentowała pomysł zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej, a jej ostra wypowiedź na ten temat dla Plotek.pl okazała się hitem sieci. Teraz Wellman, podobnie jak Paulina Młynarska, nie zostawiła też suchej nitki na pierwszej damie, Agacie Dudzie, która jest jej zdaniem "wydmuszką". Rola Pierwszej Damy, tak mi się wydaje, nie polega na noszeniu ładnych sukienek, dobrze dopasowanych, jak się ma taką sylwetkę. Nie polega też na tym, żeby jeździć gdzieś z mężem i go reprezentować, stać z tyłu i nie mówić nic. Rola Pierwszej Damy to rola niezwykle ważna, którą można cudownie wykorzystać dla ważnych, istotnych aspektów społecznych - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Dorota Wellman. Dziennikarka uważa też, że Duda powinna jakoś zareagować na wrogi kobietom projekt ustawy, bo jest tego winna kobietom, które głosowały w wyborach na jej męża. Powinna odezwać się w tej sprawie, poprzeć kobiety, które niegdyś poparły jej męża, oddając na niego głos. Rolą Pierwszej Damy jest również wspomaganie osób potrzebujących, zwracanie uwagi na istotne sprawy, które dzieją się w tym kraju. Pierwsza Dama nie jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiecha! Pierwsza Dama ma swoje zadania. Tak uważam, że powinna pełnić swoją funkcję w tym kraju - dodała w "SE" Wellman.

Dorota Wellman w jednoznaczny sposób skomentowała pomysł zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej, a jej ostra wypowiedź na ten temat dla Plotek.pl okazała się hitem sieci.

Teraz Wellman, podobnie jak Paulina Młynarska, nie zostawiła też suchej nitki na pierwszej damie, Agacie Dudzie, która jest jej zdaniem "wydmuszką".

Rola Pierwszej Damy, tak mi się wydaje, nie polega na noszeniu ładnych sukienek, dobrze dopasowanych, jak się ma taką sylwetkę. Nie polega też na tym, żeby jeździć gdzieś z mężem i go reprezentować, stać z tyłu i nie mówić nic. Rola Pierwszej Damy to rola niezwykle ważna, którą można cudownie wykorzystać dla ważnych, istotnych aspektów społecznych - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Dorota Wellman.

Dziennikarka uważa też, że Duda powinna jakoś zareagować na wrogi kobietom projekt ustawy, bo jest tego winna kobietom, które głosowały w wyborach na jej męża.

Powinna odezwać się w tej sprawie, poprzeć kobiety, które niegdyś poparły jej męża, oddając na niego głos. Rolą Pierwszej Damy jest również wspomaganie osób potrzebujących, zwracanie uwagi na istotne sprawy, które dzieją się w tym kraju. Pierwsza Dama nie jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiecha! Pierwsza Dama ma swoje zadania. Tak uważam, że powinna pełnić swoją funkcję w tym kraju - dodała w "SE" Wellman.

Zgadzacie się z dziennikarką? A może tym razem Dorota Wellman trochę przesadziła?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (368)
Dorota Wellman w "SE" ostro skrytykowała Agatę Dudę: "To milcząca kukła!" Przesadziła?
Zaloguj się
 • Gość: Monika 1966

  Oceniono 70 razy 54

  Mysle, ze to " pierwsza dama " jest bez polotu i inteligencji, jezeli pozwala na manipulowanie soba a osoby o malej wedzy przekazuja co ona by powiedziala gdyby mogla mowic. To faktycznie PUSTA KUKALA.

 • Gość: realista

  Oceniono 46 razy 38

  Nie przesadziła. Ja mówię to samo.

 • Gość: marismo

  Oceniono 41 razy 37

  No tak, to by się zgadzało. Mężuś to paplająca kukła, żona zaś to milcząca kukła!

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 43 razy 37

  Rola Pierwszej Damy, tak mi się wydaje, nie polega na noszeniu ładnych sukienek.
  Maria Antonina, królowa Francji, też nosiła ładne stroje i nie uchroniło to jej przed gilotyną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX