Anna Guzik miesiąc temu urodziła córki. Teraz pierwszy raz pokazała się publicznie. Po brzuchu ani śladu!

Anna Guzik nie wraca na razie do pracy, ale nie zamierza zamykać się w domu z córkami. Zobaczcie, jak wyglądała na sportowej imprezie w Katowicach.
Metamorfoza Anny Guzik Anna Guzik nie wraca na razie do pracy, ale nie zamierza zamykać się w domu z córkami. Anna Guzik miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Wojciech Tylka, zostali rodzicami córek bliźniaczek. Guzik od razu zapowiedziała, że na razie na dłuższy czas rezygnuje z pracy: zrezygnowała z prowadzenia programu "Zdrowie na widelcu", który emitowany jest na antenie Polsat Cafe, i nagrała na zapas odcinki serialu "Na Wspólnej", by w spokoju móc oddawać się opiece nad dziećmi. Nie oznacza to jednak, że gwiazda zamierza całkiem zniknąć z mediów i nigdzie się nie pokazywać. Wczoraj Anna Guzik pojawiła się chociażby na rozgrywka turnieju Katowice Open. - Pozdrowienia dla wszystkich fanów tenisa ziemnego! Za chwilę półfinał Camila Giorgi z Jeleną Ostapenko w katowickim Spodku. Udało mi się spotkać Camilę po rozgrzewce - napisała na Facebooku aktorka. Naszą uwagę zwrócił jednak fakt, że aktorka w zaledwie miesiąc po porodzie wygląda naprawdę fantastycznie, a po jej sporym brzuszku nie ma już śladu! Świetną formę Guzik dostrzegli też internauci, którzy zasypali ją w komentarzach komplementami. - Pani Aniu, świetnie pani wygląda! - Ślicznie wyglądasz! - Prezentujesz się wspaniale! - pisali fani.

Anna Guzik miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Wojciech Tylka, zostali rodzicami córek bliźniaczek. Guzik od razu zapowiedziała, że na razie na dłuższy czas rezygnuje z pracy: zrezygnowała z prowadzenia programu "Zdrowie na widelcu", który emitowany jest na antenie Polsat Cafe, i nagrała na zapas odcinki serialu "Na Wspólnej", by w spokoju móc oddawać się opiece nad dziećmi.

Nie oznacza to jednak, że gwiazda zamierza całkiem zniknąć z mediów i nigdzie się nie pokazywać. Wczoraj Anna Guzik pojawiła się chociażby na rozgrywka turnieju Katowice Open.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów tenisa ziemnego! Za chwilę półfinał Camila Giorgi z Jeleną Ostapenko w katowickim Spodku. Udało mi się spotkać Camilę po rozgrzewce - napisała na Facebooku aktorka.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów tenisa ziemnego! #KATOWICEOPENZa chwilę półfinał Camila Giorgi z Jeleną Ostapenko w katowickim Spodku. Udało mi się spotkać Camilę po rozgrzewce :-)

Posted by Anna Guzik on  Saturday, 9 April 2016

Naszą uwagę zwrócił jednak fakt, że aktorka w zaledwie miesiąc po porodzie wygląda naprawdę fantastycznie, a po jej sporym brzuszku nie ma już śladu! Świetną formę Guzik dostrzegli też internauci, którzy zasypali ją w komentarzach komplementami.

Pani Aniu, świetnie pani wygląda!
Ślicznie wyglądasz!
Prezentujesz się wspaniale! - pisali fani.

Zobaczcie, jak Anna Guzik wygląda po urodzeniu córek!

 

 

IN