Anna Kalczyńska: Tak wyglądałam 7 kwietnia 2010. To było ostatnie zdjęcie przed porodem. "Piękna"

Anna Kalczyńska w wyjątkowy sposób upamiętniła 6 urodziny swojego syna. Pokazała zdjęcie tuż sprzed rozwiązania.
Kalczyńska wspomina narodziny syna W wyjątkowym sposób upamiętniła 6. urodziny chłopca Anna Kalczyńska jest mamą Hanny, Krystyny i Jana. Syn urodził się 8 kwietnia 2010 roku. Dzień wcześniej dziennikarka wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej, a już kilkanaście godzin później zaczął się poród. Tę historię poznaliśmy dzięki samej Kalczyńskiej, która z okazji 6. urodziny syna pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Tak wyglądałam 7 kwietnia 2010. Ostatnie chwile w jednym kawałku dokładnie 6 lat temu. Po tej sesji poszłam spać a o 8.20 rano trzymałam już w rękach mojego Jasia. To ważne zdjęcie, bo tej nocy zmieniło się wszystko. Życzę Wam wielu nocy i dni z taką miłością, szczęściem i spełnieniem... - podpisała fotografię Kalczyńska. Kalczyńska na fotografii wygląda naprawdę przepięknie, co zauważyli także internauci. Cudowne zdjęcie! Pięknie pani wyglądała, a teraz ma pani szczęście przy sobie i zgrabną sylwetkę - pisali fani. My przyłączamy się do pochwał i jednocześnie przesyłamy urodzinowe życzenia.

Anna Kalczyńska jest mamą trojga dzieci: Hanny, Krystyny i Jana. Syn urodził się 8 kwietnia 2010 roku, dzień wcześniej dziennikarka poszła na ciążową sesję zdjęciową, a już kilkanaście godzin później zaczął się poród. Tę historię poznaliśmy dzięki samej Kalczyńskiej, która, by upamiętnić 6. urodziny syna, pokazała na Instagramie TO zdjęcie:

Tak wyglądałam 7 kwietnia 2010. Ostatnie chwile w jednym kawałku dokładnie 6 lat temu. Po tej sesji poszłam spać a o 8.20 rano trzymałam już w rękach mojego Jasia. To ważne zdjęcie, bo tej nocy zmieniło się wszystko. Życzę Wam wielu nocy i dni z taką miłością, szczęściem i spełnieniem... - podpisała fotografię Kalczyńska.

Kalczyńska na fotografii wygląda naprawdę przepięknie, co zauważyli także internauci:

Cudowne zdjęcie!
Piękna!
Ale pięknie pani wyglądała, a teraz ma pani szczęście przy sobie i zgrabną sylwetkę

My przyłączamy się do pochwał i jednocześnie przesyłamy urodzinowe życzenia :)

 

 

ZI

 

Więcej o: