Zauważyliście, że piersi Małgorzaty Kożuchowskiej wyglądały na większe? Nie sądziliśmy, że ONA się na to zdecyduje

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się w kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Uwagę przyciągał biust aktorki. Tego wieczoru prezentował się nieco inaczej niż zazwyczaj...
Niezwykła stylizacja Zauważyliście, że piersi Małgorzaty Kożuchowskiej wyglądały na większe? Małgorzata Kożuchowska na pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się w kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Uwagę przyciągał biust aktorki. Małgorzata Kożuchowska na pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się w kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Uwagę przyciągał biust aktorki. Tego wieczoru prezentował się nieco inaczej niż zazwyczaj... Małgorzata Kożuchowska na pokaz wybrała się w pięknej kreacji pochodzącej z najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Dekolt odsłaniał sporą część biustu, a aktorka dołożyła wszelkich starań, by każdy centymetr jej ciała prezentował się perfekcyjnie. Idealny makijaż? To za mało! Kożuchowska, a raczej jej makijażystka pokusiła się o... wykonturowanie piersi. Sporo rozświetlacza na środek, nieco bronzera po bokach i... dekolt wyglądał przepięknie. Efekt wyszedł bardzo naturalnie, a błyszcząca skóra świetnie komponowała się z całością stylizacji.

Małgorzata Kożuchowska na pokaz wybrała się w pięknej kreacji pochodzącej z najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Dekolt odsłaniał sporą część biustu, a aktorka dołożyła wszelkich starań, by każdy centymetr jej ciała prezentował się perfekcyjnie. Idealny makijaż? To za mało! Kożuchowska, a raczej jej makijażystka pokusiła się o... wykonturowanie piersi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Sporo rozświetlacza na środek, nieco bronzera po bokach i... dekolt wyglądał przepięknie. Efekt wyszedł bardzo naturalnie, a błyszcząca skóra świetnie komponowała się z całością stylizacji.

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (14)
Zauważyliście, że piersi Małgorzaty Kożuchowskiej wyglądały na większe? Nie sądziliśmy, że ONA się na to zdecyduje
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 7

  CUD - cud stał się cud ---wymodliła wieksze cyce .

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 7

  Ona jest tak aseksualna, że trudno to zauważyć.

 • Gość: Panas

  Oceniono 6 razy 6

  Sztuczni ci oni wszyscy, jak manekiny na sklepowej wystawie. Takie wypacykowane, szczerzące ząbki kukiełki.

 • Gość: Ari

  Oceniono 4 razy 4

  a ten pedziu obok w trzewikach to kto?

 • Gość: olo

  Oceniono 4 razy 4

  A co w temacie hemoroidów pani Kożuchowskiej, coś o niekontrolowanym pierdzeniu albo o upławach????Dawaj redaktorku do pieca , dawaj!!!!!!!

 • Gość: Karol

  Oceniono 6 razy 4

  Co za kretyn, błyszczące półbuty na gołe nogi

 • Gość: Zenon

  Oceniono 5 razy 3

  gdzie widzicie te wieksze piersi? Płaska jak zawsze.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  pizduś jak się pręży ....

 • Gość: dwudziestka

  Oceniono 6 razy 2

  oko ma krzywe, a cy..ki malowane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX