Anne Hathaway urodziła! "Przyszły król Genovii." Imię? UROCZE

Anne Hathaway po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła chłopca, co udało jej się utrzymać w tajemnicy przez... 2 tygodnie.
Anne Hathaway urodziła syna! "Przyszły król Genovii" Anne Hathaway i jej mąż Adam Shulman powitali na świecie syna - podaje "E! Online". Aktorka została mamą 24 marca i do tej pory udało jej się zachować ten fakt w tajemnicy przed mediami. Dziecko jest bardzo zdrowe, otoczone rodziną i przyjaciółmi. Anne i Adam nie posiadają się z radości - donosi źródło serwisu. Chłopiec otrzymał imiona Jonathan Rosebanks. Media żartują, że są one odpowiednie dla "następcy tronu", nawiązując do filmu "Pamiętnik księżniczki". Hathaway grała tam córkę króla fikcyjnego kraju Genovia. Sama gwiazda wciąż nie potwierdziła informacji o narodzinach dziecka. Z resztą informacji o ciąży również oficjalnie nie ogłaszała.

Anne Hathaway i jej mąż Adam Shulman powitali na świecie syna, donosi serwis "E! Online". Aktorka została mamą 24 marca i do tej pory udało jej się zachować ten fakt w tajemnicy przed mediami.

Dziecko jest bardzo zdrowe, otoczone rodziną i przyjaciółmi. Anne i Adam nie posiadają się z radości - donosi źródło serwisu "E! Online".

Chłopiec otrzymał imiona Jonathan Rosebanks. Media żartują, że to odpowiednie imiona dla "następcy tronu", nawiązując do filmu "Pamiętnik księżniczki". Hathaway grała tam córkę króla fikcyjnego kraju Genovia.

Sama gwiazda wciąż nie potwierdziła informacji, tak samo, jak nie ogłaszała publicznie swojej ciąży.

WJ