Paulina Młynarska krytykuje Agatę Dudę: "Nie jest niezależną kobietą!" Jeszcze bardziej dostało się prezydentowi

Paulina Młynarska nie jest fanką pary prezydenckiej. Dziennikarka ostro skrytykowała bierną postawę pierwszej damy w konflikcie o zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej.
Paulina Młynarska krytykuje Agatę Dudę "Nie jest niezależną kobietą!" Jeszcze bardziej dostało się prezydentowi Paulina Młynarska to jedna z najbardziej bezkompromisowych dziennikarek, które angażują się w sprawy społeczne. Gwiazda postanowiła odnieść się do planowych zmian w ustawie aborcyjnej. Młynarska najpierw ostro skrytykowała zaangażowanie w tę sprawę księży, a teraz dostało się też parze prezydenckiej. We wpisie na Facebooku dziennikarka nie zostawiła suchej nitki nie tylko na prezydencie Andrzeju Dudzie, ale również na jego małżonce, Agacie. Zdaniem Młynarskiej, pierwsza dama szczególnie blado wypada w porównaniu z Marią Kaczyńską. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek liczy na to, że prezydentowa odezwie się w sprawie dopuszczalności przerywania ciąży. Maria Kaczyńska to zrobiła, ponieważ była niezależnie myślącą żoną autentycznego prezydenta, a nie ładnie ubraną panią u boku uśmiechniętego pana z długopisem - napisała Paulina Młynarska. Zgadzacie się z nią?

Paulina Młynarska to jedna z najbardziej bezkompromisowych komentatorek spraw, które budzą duże emocje. Gwiazda nie mogła też oczywiście pozostać obojętna na jeden z najgłośniejszych ostatnio problemów społecznych, a mianowicie planowanym przez rząd zmianom w ustawie medialnej.

Młynarska najpierw ostro skrytykowała zaangażowanie w tę sprawę księży, a teraz dostało się też parze prezydenckiej. We wpisie na Facebooku Młynarska nie zostawiła suchej nitki nie tylko na prezydencie Andrzeju Dudzie, ale również na jego małżonce, Agacie. Zdaniem Młynarskiej, pierwsza dama szczególnie blado wypada w porównaniu z Marią Kaczyńską.

Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek liczy na to, że prezydentowa odezwie się w sprawie dopuszczalności przerywania ciąży. Maria Kaczyńska to zrobiła, ponieważ była niezależnie myślącą żoną autentycznego prezydenta, a nie ładnie ubraną panią u boku uśmiechniętego pana z długopisem - napisała Paulina Młynarska.

Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek liczy na to, że prezydentowa odezwie się w sprawie dopuszczalności przerywania ciąży. ...

Posted by Paulina Młynarska on  Wednesday, 6 April 2016

Zgadzacie się z nią?

 

IN