Angelina Jolie UMIERA? Waży zaledwie... 39 kilogramów. "Brad się z nią rozwiedzie, jeśli nie zacznie jeść!"

Angelina Jolie znowu ma problemy ze zdrowiem? Szokujące doniesienia amerykańskiego tabloidu wstrząsnęły fanami aktorki. Co się z nią dzieje?
Angelina Jolie waży zaledwie... 39 kilogramów "Brad się z nią rozwiedzie, jeśli nie zacznie jeść!" Angelina Jolie znowu ma problemy ze zdrowiem? Szokujące doniesienia amerykańskiego tabloidu wstrząsnęły fanami aktorki. Co się z nią dzieje? Angelina Jolie jest umierająca?! Takie szokujące informacje podał amerykański tabloid "National Enquirer", który donosi, że gwiazda waży zaledwie... 39 kilogramów. Wychudzona sylwetka Jolie ma ponoć związek z ukrywanymi przez nią chorobami - rakiem, anoreksją i paranoją, na którą cierpi od lat. Problemy Angeliny odbijają się nie tylko na jej wyglądzie, ale również relacjach z mężem i dziećmi. Brad Pitt jest podobno przerażony zachowaniem ukochanej i rozważa podjęcie drastycznych kroków. Brad bardzo się martwi, że Angie może umrzeć i jest nawet gotów wystąpić o rozwód, bo uważa, że może to jakoś nią wstrząśnie. Oglądanie tego, jak Angelina się niszczy, jest dla niego i dla dzieci zbyt trudne - zdradził znajomy aktorskiej pary. Do informacji "NE" warto jednak podchodzić z dystansem. Tabloidy od lat wróżą Angelinie Jolie podobne problemy zdrowotne i sugerują, że jej małżeństwo z Bradem Pittem wisi na włosku. Póki co, sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji. Paparazzi przyłapali niedawno gwiazdę w Londynie na spacerze z rodziną i choć Jolie rzeczywiście wyglądała na szczupłą i zmęczoną, to nie opuszczał jej dobry nastrój.

Angelina Jolie jest umierająca?! Takie szokujące informacje podał amerykański tabloid "National Enquirer", który donosi, że uwielbiana gwiazda waży już zaledwie... 39 kilogramów.

Przerażająco chuda sylwetka Jolie ma ponoć związek z ukrywanymi przez nią chorobami - rakiem, anoreksją i paranoją, na którą cierpi od lat.

Problemy Angeliny odbijają się nie tylko na jej wyglądzie, ale również stosunkach z mężem i dziećmi. Brad Pitt jest podobno przerażony zachowaniem ukochanej i rozważa podjęcie drastycznych kroków.

Brad bardzo się martwi, że Angie może umrzeć i jest nawet gotów wystąpić o rozwód, bo uważa, że może to jakoś nią wstrząśnie - zdradził znajomy aktorskiej pary. - Oglądanie tego, jak Angelina się niszczy, jest dla niego i dla dzieci zbyt trudne.

 

Angelina Jolie umiera? NationalEnquirer.com

 

Informacje "NE" warto jednak brać do siebie z przymrużeniem oka. Tabloidy od lat niemal z regularnością wróżą Angelinie Jolie podobne problemy zdrowotne i sugerują, że jej małżeństwo z Bradem Pittem wisi na włosku.

Póki co jednak, sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji. Paparazzi przyłapali niedawno gwiazdę w Londynie na spacerze z rodziną i choć Jolie rzeczywiście wyglądała na szczupłą i zmęczoną, to wydawała się być w dobrym nastroju.

 

IN