Gisele Bundchen założyła burkę, by ukryć operację piersi. Pojechała na wakacje. Skąpe bikini i... prawda wyszła na jaw

Gisele Bundchen zdecydowała się na operację piersi? Fotoreporterzy przyłapali ją, kiedy wychodziła z kliniki specjalizującej się w tego typu zabiegach. Na wakacjach nowego biustu ukryć się już nie dało. Jest większy?

Gisele Bundchen w lipcu ubiegłego roku postanowiła zrobić sobie prezent na 35. urodziny. Egzotyczna wyspa? Nowy samochód? Nic z tego. Supermodelka wybrała się do paryskiej kliniki specjalizującej się w operacjach piersi. Żeby prawda się nie wydała, zastosowała "genialny" fortel. Wychodząc, założyła burkę. Niestety, fotoreporterom udało się zrobić jej kilka zdjęć. Francuskie media były oburzone zachowaniem gwiazdy, która nie tylko postąpiła dość kontrowersyjnie, ale też złamała prawo - noszenie burki jest we Francji zakazane.

Od tego czasu Gisele wiele razy pojawiła się publicznie, ale nie mieliśmy okazji podziwiać jej piersi w najbardziej "naturalnym" środowisku, czyli na plaży. Jak wygląda, kiedy ma na sobie jedynie skąpe bikini? Podczas wakacji, które właśnie spędza z rodziną, niczego już nie ukrywała. Porównaliśmy jej zdjęcia z tymi sprzed lat. Biust wygląda naturalnie i ładnie, ale jest większy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

I po co było tak ukrywać "drobny" zabieg? ;) Naszym zdaniem Gisele nie ma się czego wstydzić. A reszta figury? Marzenie!

JM