Karolina Korwin Piotrowska ostro o feministce w programie Morozowskiego: "Kompletne wariactwo, byłam zażenowana"

Karolina Korwin Piotrowska nie zostawiła suchej nitki na Annie Zawadzkiej, która wystąpiła we wczorajszym odcinku programu "Tak jest", kompromitując zdaniem dziennikarki debatę na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Anna Zawadzka pojawiła się wczoraj w prowadzonym przez Andrzeja Morozowskiego na antenie TVN 24 programie "Tak jest". Związane ze środowiskami feministycznymi działaczka wraz z ks. Kazimierzem Sową miała rozmawiać o protestach przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

Zawadzka na długo zapadnie w pamięci widzom programu, bo swoim zachowaniem uniemożliwiła przeprowadzenie dyskusji. Zażenowany Morozowski ostatecznie zakończył spotkanie po zaledwie 8 minutach.

Zachowanie feministki zostało negatywnie odebrane nie tylko przez środowiska prawicowe, ale również przez tych bardziej liberalnych Polaków, sprzeciwiających się planom całkowitego zakazu aborcji w Polsce. jedną z rozczarowanych występem Zawadzkiej w telewizji osób był też Karolina Korwin-Piotrowska, która w ostrych słowach podsumowała na Facebooku popis feministki.

Kompletne wariactwo - widziałam na żywo i byłam zażenowana. Rozumiem emocje, ale istnieje coś takiego, jak konwencja programu i jeśli się przyjmuje zaproszenie, to należy się jej poddać bez względu na głoszone tezy, kulturalni oraz dojrzali emocjonalnie ludzie tak robią. Zrobiła wiele złego sprawie i wizerunkowi feministek. Teraz będą się one większości Polaków kojarzyć ze znerwicowanymi, niemerytorycznymi i pyskatymi wariatkami w czerwonym, z malowniczym sercem na głowie. Wyłącznie. Brawo Ty! - napisała Korwin-Piotrowska.

Kompletne wariactwo- widziałam na zywo i byłam zażenowana. Rozumiem emocje, ale istnieje cos takiego jak konwencja...

Posted by Karolina Korwin Piotrowska on  Tuesday, 5 April 2016

Sama Zawadzka przyznała po zakończeniu programu "Tak jest", że dała się ponieść emocjom, ale nie wydaje się szczególnie tym przejmować.

PRZEPRASZAM I BIJĘ SIĘ W PIERSI: NIE JESTEM ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYSTĄPIENIA W TVN.W przyszłości będę grzecznie...

Posted by Anna Zawadzka on  Tuesday, 5 April 2016

Myślicie, że zachowanie feministki rzeczywiście mogło zaszkodzić sprawie, o którą walczy?

 

 

IN