Agata Duda skończyła 44 lata. Prezent od męża zaskakuje. Luksusowa biżuteria? Nic z tych rzeczy!

Agata Duda skończyła 44 lata. Jaki prezent dostała od męża? Bardzo tradycyjny i... uroczy.
Od Dudy dla Dudy Agata Duda skończyła 44 lata. Jaki prezent dostała od męża? 2 kwietnia Agata Duda obchodziła 44. urodziny i z tej okazji dostała od męża uroczy prezent: storczyk i bukiet tulipanów. Choć ostatnio pojawiły się niepokojące plotki o kryzysie w małżeństwie prezydenckiej pary, zachowanie Andrzeja Dudy zdecydowanie ich nie potwierdza. 2 kwietnia Agata Duda obchodziła 44. urodziny i z tej okazji dostała od męża uroczy prezent: storczyk i bukiet tulipanów. "Kraków. Sobotnie popołudnie. Pod mieszkaniem prezydenckiej pary pojawia się kolumna samochodów. Wysiada z niej prezydent Andrzej Duda i uśmiechnięty, z pięknym storczykiem, a także bukietem tulipanów w ręku idzie prosto do swojej małżonki Agaty Dudy" - relacjonuje "Super Express". Humor miał dopisywać prezydentowi, co cieszy szczególnie w świetle ostatnich doniesień o ochłodzeniu się jego relacji z żoną. Do kryzysu miało przyczynić się niestosowne zachowanie Andrzeja Dudy na Twitterze.

Choć ostatnio pojawiły się niepokojące plotki o kryzysie w małżeństwie prezydenckiej pary, zachowanie Andrzeja Dudy zdecydowanie ich nie potwierdza. 2 kwietnia Agata Duda obchodziła 44. urodziny i z tej okazji dostała od męża uroczy prezent: storczyk i bukiet tulipanów.

Kraków. Sobotnie popołudnie. Pod mieszkaniem prezydenckiej pary pojawia się kolumna samochodów. Wysiada z niej prezydent Andrzej Duda i uśmiechnięty, z pięknym storczykiem, a także bukietem tulipanów w ręku idzie prosto do swojej małżonki Agaty Dudy - relacjonuje "Super Express".

Humor miał dopisywać prezydentowi, co cieszy szczególnie w świetle ostatnich doniesień o ochłodzeniu się jego relacji z żoną. Do kryzysu miało przyczynić się niestosowne zachowanie Andrzeja Dudy na Twitterze. Myślimy jednak, że tym gestem nieco załagodził sprawę ;-)

 

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (147)
Agata Duda skończyła 44 lata. Prezent od męża zaskakuje. Luksusowa biżuteria? Nic z tych rzeczy!
Zaloguj się
 • Gość: berek

  Oceniono 35 razy 35

  Myślałem, że wieszak jej podarował.

 • Gość: Art

  Oceniono 38 razy 34

  A już myślałem, że obiecał przeczytać i przestrzegać zapisów konstytucji, czytać zanim coś podpisze i skończyć z niektórymi znajomymi (o ciekawych nickach) na profilach społecznościowych. Kwiatki? Znów trzeba czekać cały rok.

 • Gość: ike

  Oceniono 30 razy 28

  ale prezent...a co dał "leśnemu ruchadłu'?

 • Gość: sasiad z pradnika

  Oceniono 28 razy 22

  wiem z pierwszej reki ze p. Duda juz nie moze zniesc kompromitacji jakie uprawia ten niby dr nauk prawnych, wstyd na cale osiedle

 • Gość: alexa

  Oceniono 15 razy 15

  Jak to jest, że oboje są z 1972, a on wygląda o 10 lat młodziej od niej ?

 • Gość: jaga

  Oceniono 14 razy 14

  Rzeczywiście, kwiatki są zawsze potwierdzeniem o braku kryzysu w małżeństwie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX