Agata Duda skończyła 44 lata. Prezent od męża zaskakuje. Luksusowa biżuteria? Nic z tych rzeczy!

Agata Duda skończyła 44 lata. Jaki prezent dostała od męża? Bardzo tradycyjny i... uroczy.
Od Dudy dla Dudy Agata Duda skończyła 44 lata. Jaki prezent dostała od męża? 2 kwietnia Agata Duda obchodziła 44. urodziny i z tej okazji dostała od męża uroczy prezent: storczyk i bukiet tulipanów. Choć ostatnio pojawiły się niepokojące plotki o kryzysie w małżeństwie prezydenckiej pary, zachowanie Andrzeja Dudy zdecydowanie ich nie potwierdza. 2 kwietnia Agata Duda obchodziła 44. urodziny i z tej okazji dostała od męża uroczy prezent: storczyk i bukiet tulipanów. "Kraków. Sobotnie popołudnie. Pod mieszkaniem prezydenckiej pary pojawia się kolumna samochodów. Wysiada z niej prezydent Andrzej Duda i uśmiechnięty, z pięknym storczykiem, a także bukietem tulipanów w ręku idzie prosto do swojej małżonki Agaty Dudy" - relacjonuje "Super Express". Humor miał dopisywać prezydentowi, co cieszy szczególnie w świetle ostatnich doniesień o ochłodzeniu się jego relacji z żoną. Do kryzysu miało przyczynić się niestosowne zachowanie Andrzeja Dudy na Twitterze.

Choć ostatnio pojawiły się niepokojące plotki o kryzysie w małżeństwie prezydenckiej pary, zachowanie Andrzeja Dudy zdecydowanie ich nie potwierdza. 2 kwietnia Agata Duda obchodziła 44. urodziny i z tej okazji dostała od męża uroczy prezent: storczyk i bukiet tulipanów.

Kraków. Sobotnie popołudnie. Pod mieszkaniem prezydenckiej pary pojawia się kolumna samochodów. Wysiada z niej prezydent Andrzej Duda i uśmiechnięty, z pięknym storczykiem, a także bukietem tulipanów w ręku idzie prosto do swojej małżonki Agaty Dudy - relacjonuje "Super Express".

Humor miał dopisywać prezydentowi, co cieszy szczególnie w świetle ostatnich doniesień o ochłodzeniu się jego relacji z żoną. Do kryzysu miało przyczynić się niestosowne zachowanie Andrzeja Dudy na Twitterze. Myślimy jednak, że tym gestem nieco załagodził sprawę ;-)

 

 

WJ