Maja Bohosiewicz w ciąży ćwiczy z Chodakowską i... biega. Reakcje fanów? Możecie być zaskoczeni

Maja Bohosiewicz nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Aktorka nie tylko ćwiczy ze znaną trenerką, ale uprawia też jogging. Nie przemęcza się?
Bohosiewicz w ciąży ćwiczy i biega Reakcje fanów? Możecie być zaskoczeni Maja Bohosiewicz nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Aktorka nie tylko ćwiczy ze znaną trenerką, ale uprawia też jogging. Nie przemęcza się? Maja Bohosiewicz, choć wciąż trudno nam w to uwierzyć, jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazdka nie przestaje jednak dbać o swoją aktywność fizyczną i być może dzięki temu dopiero niedawno zauważyliśmy u niej nieco bardziej zaokrąglony brzuszek. Bohosiewicz chwaliła się już, że pomimo swojego odmiennego stanu trenuje pod okiem Ewy Chodakowskiej, ale okazuje się, że to nie wszystko. Wczoraj aktorka pochwaliła się na Instagramie, że... również biega! Bohosiewicz opublikowała w sieci zapis swojego treningu, z którego wynika, że przebiegła ponad 4,5 km, co zajęło jej nieco ponad 30 minut. - Superdobry dzień na jogging wiosenny - podpisała zdjęcie gwiazdka. Choć mogłoby się wydawać, że taka aktywność fizyczna ściągnie na Maję Bohosiewicz gromy ze strony internautów, to wygląda na to, że jej fani bardzo kibicują jej ciążowej aktywności fizycznej. "I fajnie. Pewno przez to masz mega energii w sobie. Moją wysysa łóżko, ale niestety muszę leżeć... I tak swe dupsko przyzwyczaiłam, że teraz nawet jakbym mogła się ruszyć, to byłoby hardcorowo!" "Super! Motywacja!" "Zazdroszczę. Ja miałam zakaz biegania w ciąży. Dopiero po 4. miesiącu mogłam ćwiczyć, ale tylko ćwiczenia typowe dla kobiet w ciąży" - pisały internautki. Wam też podoba się taka konsekwencja Bohosiewicz w dbaniu o sylwetkę? A może aktorka powinna jednak trochę zwolnić?

Maja Bohosiewicz, choć wciąż trudno nam w to uwierzyć, jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazdka nie przestaje jednak dbać o swoją aktywność fizyczną i być może dzięki temu dopiero niedawno zauważyliśmy u niej nieco bardziej zaokrąglony brzuszek.

Bohosiewicz chwaliła się już, że pomimo swojego odmiennego stanu trenuje pod okiem Ewy Chodakowskiej, ale okazuje się, że to nie wszystko. Wczoraj aktorka pochwaliła się na Instagramie, że... również biega!

Bohosiewicz opublikowała w sieci zapis swojego treningu, z którego wynika, że przebiegła ponad 4,5 km, co zajęło jej nieco ponad 30 minut.

Super dobry dzień na jogging wiosenny - podpisała zdjęcie gwiazdka.

Super dobry dzień na jogging wiosenny. #powerisback #motivation #pregnantstyle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Choć mogłoby się wydawać, że taka aktywność fizyczna ściągnie na Maję Bohosiewicz gromy ze strony internautów, to wygląda na to, że jej fani bardzo kibicują jej ciążowej aktywności fizycznej.

I fajnie. Pewno przez to masz mega energii w sobie. Moją wysysa łóżko, ale niestety muszę leżeć... I tak swe dupsko przyzwyczaiłam, że teraz nawet jakbym mogła się ruszyć, to byłoby hardcorowo!
Super! Motywacja!
Zazdroszczę. Ja miałam zakaz biegania w ciąży. Dopiero po 4 miesiącu mogłam ćwiczyć ale tylko ćwiczenia typowe dla kobiet w ciąży - pisały internautki.

Wam też podoba się taka konsekwencja Bohosiewicz w dbaniu o sylwetkę? A może aktorka powinna jednak trochę zwolnić?

 

IN