Hell's Kitchen. Goście weszli do kuchni! "Ile można czekać?!". A Amaro na to... Padniecie!

Gościem wtorkowego odcinka "Hell's Kitchen" będzie duet Letni, Chamski Podryw. Zniecierpliwieni czasem oczekiwania na posiłek, wtargnęli do kuchni i sami chcieli sobie coś ugotować!

W najbliższym odcinku ?Piekielnej Kuchni? gościnnie pojawi się zespół Letni, Chamski Podryw. Ich wizyta z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczestnikom, gościom restauracji oraz samemu szefowi Amaro. Wszystko przez nietypową prośbę, jakiej dotychczas w "Hell's Kitchen" nie było!

Czekamy już nie wiadomo ile i my sobie sami zrobimy - zakomunikował Letni, Chamski Podryw szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro.

Piekielny szef, zaskoczony niecodzienną ofertą chłopaków, pozwolił im wejść na kuchnię i ugotować danie, ale pod pewnym warunkiem.

Jedna porcja tego, co zrobicie będzie dla mnie - powiedział Amaro, po czym Letni, Chamski Podryw zaczął gotować... zupę pomidorową.

Jak szef Amaro oceni danie przygotowane przez zespół, który zasłynął m. in. dzięki ?Pomidorowej? - parodii utworu Sarsy ?Naucz mnie?? Przekonamy się już we wtorek, o godzinie 20:05 w Polsacie!