Renata Kaczoruk na okładce w BIKINI. Promuje zdrowy styl życia, a w komentarzach burza. "Za chuda!"

Narzeczona Kuby Wojewódzkiego została gwiazdą z okładki nowego wydania magazynu "Be Active". Jak wypadła?
Kaczoruk na okładce Promuje zdrowy styl życia, a w komentarzach burza. Renata Kaczoruk, narzeczona Kuby Wojewódzkiego, została gwiazdą z okładki nowego wydania magazynu "Be Active". Jak wypadła? Renata Kaczoruk w mediach figuruje głównie jako narzeczona Kuby Wojewódzkiego. Piękność ciężko pracuje jednak na swoje własne nazwisko, często zaskakując kontrowersyjnymi wypowiedziami na tematy związane z polityką i mediami. Kaczoruk wciąż jest też jednak wziętą modelką, a teraz trafiła nawet na okładkę miesięcznika "Be Active", którego redaktor naczelną jest sama Ewa Chodakowska. Modelka na zdjęciu pozuje w seksownym, brzoskwiniowym bikini, które mocno wyeksponowało jej szczupłą figurę. Pojawienie się narzeczonej Wojewódzkiego na okładce wywołało pośród fanów Chodakowskiej spore poruszenie. Część internautów uznała, że Renata Kaczoruk świetnie prezentuje się na zdjęciach, jednak nie zabrakło też głosów sugerujących, że modelka nie tylko nie zasłużyła sobie na takie wyróżnienie, ale w dodatku promuje niezdrowe ideały piękna, bo jest za szczupła! Sama Renata Kaczoruk nie omieszkała skomentować tego zamieszania w typowy dla siebie sposób. Modelka przyznała, że gdy ona sama zobaczyła swoją okładkę magazynu "Be Active", to... od razu zrobiła się głodna! "Kości zostały rzucone! Od samego patrzenia chce mi się jeść..." - napisała na Instagramie modelka.

Renata Kaczoruk w mediach figuruje głównie jako narzeczona Kuby Wojewódzkiego. Piękność ciężko pracuje jednak na swoje własne nazwisko, często zaskakując kontrowersyjnymi wypowiedziami na tematy związane z polityką i mediami.

Kaczoruk wciąż jest też jednak wziętą modelką, a teraz trafiła nawet na okładkę miesięcznika "Be Active", którego redaktor naczelną jest sama Ewa Chodakowska.

Modelka na zdjęciu pozuje w seksownym, brzoskwiniowym bikini, które mocno wyeksponowało jej szczupłą figurę.

#modelkatrenuje ???????????Bardzo zależy mi na tym, zeby ten post zobaczyło JAK NAJWIECEJ OSÓB ????????Zostaw lajka i udostę...

Posted by Ewa Chodakowska on  Monday, 4 April 2016

Pojawienie się narzeczonej Wojewódzkiego na okładce wywołało pośród fanów Chodakowskiej spore poruszenie. Część internautów uznała, że Renata Kaczoruk świetnie prezentuje się na zdjęciach, jednak nie zabrakło też głosów sugerujących, że modelka nie tylko nie zasłużyła sobie na takie wyróżnienie, ale w dodatku promuje niezdrowe ideały piękna, bo jest za szczupła!

Ona nie jest chuda... jest mega chuda. To, że ma mięśnie widoczne na brzuchu tego nie zmienia. Wygada jak typowa modelka. Widziałam ją w ciuchach... chudzinka. Nie mówię, że brzydka, czy że to źle. Każdy jest piękny i nikt nie zasługuje na to, by go obrażać. Jest mądra i pogodna, do tego bardzo ładna. Ja mam za dużo w oponie, więc na pewno nie oceniam. Nie wiem tylko, jak Renata ma obalić stereotyp modelki...
Jak dla mnie ta modelka wygląda okropnie, nie ma w niej kobiecości..
Moim zdaniem jest umięśniona, ale za chuda - czytamy w komentarzach na profilu "Trenerki wszystkich Polek" na Facebooku.

Sama Renata Kaczoruk nie omieszkała skomentować tego zamieszania w typowy dla siebie sposób. Modelka przyznała, że gdy ona sama zobaczyła swoją okładkę magazynu "Be Active", to... od razu zrobiła się głodna!

Kości zostały rzucone! Od samego patrzenia chce mi się jeść... - napisała na Instagramie modelka.

A Wam podoba się "Renulka" w takim wydaniu? Może rzeczywiście jest za chuda?

 

 

IN