Agnieszka Hyży rzadko pokazuje prywatne zdjęcia. Teraz zrobiła wyjątek. Nie zgadniecie, jak spędziła z mężem sobotni wieczór

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży bardzo chronią swoją prywatność. Będziecie zaskoczeni, jak wyglądał ich romantyczny wieczór.
Romantyczny wieczór Agnieszka Hyży Prezenterka rzadko pokazuje prywatne zdjęcia. Teraz zrobiła wyjątek Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży chronią swoją prywatność i bardzo rzadko pokazują w mediach społecznościowych, jak wygląda ich relacja. Tym większym zaskoczeniem może być zdjęcie, jakie gwiazda opublikowała ostatnio na Facebooku. Okazuje się, że romantyczny wieczór we dwoje w wykonaniu gwiazdorskiej pary może mocno odbiegać od wyobrażeń ich fanów na ten temat. Jeśli myśleliście, że wokalista zabrał ukochaną na kolację lub do kina, to jesteście w błędzie. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spędzili sobotni wieczór... przed telewizorem, kibicując bokserowi Tomaszowi Adamkowi, który stoczył walkę z Erikiem Moliną. Niestety, mimo tak mocnego dopingu nasz bokser musiał uznać wyższość swojego amerykańskiego przeciwnika. Jesteśmy jednak pewni, że mimo porażki Adamka, Popielewicz i Hyży spędzili naprawdę miły wieczór!

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży długo starali się ukryć przed dziennikarzami swój związek. Plany gwiazdorskiej pary pokrzyżowali jednak paparazzi, którzy zrobili im zdjęcia w Rzymie, gdzie dziennikarka i wokalista wzięli cichy ślub, na który zaprosili tylko najbliższych.

Mimo to, Popielewicz i Hyży nadal bardzo rzadko pozwalają sobie na pokazywanie w mediach tego, jak prywatnie wygląda ich relacja. Tym większym więc zaskoczeniem może być zdjęcie, jakie gwiazda opublikowała w miniony weekend na swoim profilu na Facebooku.

Okazuje się bowiem, że romantyczny wieczór we dwoje w wykonaniu gwiazdorskiej pary może mocno odbiegać od wyobrażeń ich fanów na ten temat. Jeśli myśleliście, że wokalista zabrał ukochaną na przykład na romantyczną kolację albo chociaż do kina, to jesteście w błędzie.

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spędzili bowiem sobotni wieczór... przed telewizorem, kibicując bokserowi Tomaszowi Adamkowi w jego walce z Erikiem Moliną. Niestety, mimo tak mocnego dopingu nasz bokser musiał uznać wyższość swojego amerykańskiego przeciwnika.

#PolsatBoxingNight #romanticZmężem #kibicujemy #adamek #polsat #Ipla

Posted by Agnieszka Ewa Hyży on  Saturday, 2 April 2016

Jesteśmy jednak pewni, że mimo porażki Adamka, Popielewicz i Hyży spędzili naprawdę miły wieczór!

 

IN